DVI

Четвер, 26.04.2018, 04.36.42
Головна » 2016 » Вересень » 24 » Заарештовано одного з топ-менеджерів Samsung, який намагався продати технологічні секрети компанії китайським конкурентам
11.33.51
Заарештовано одного з топ-менеджерів Samsung, який намагався продати технологічні секрети компанії китайським конкурентам

      За повідомленням джерела, один з менеджерів вищої ланки Samsung LSI був заарештований в Південній Кореї за спробу продати технологічні секрети компанії китайським конкурентам. Зокрема, повідомляється, що комерційна таємниця, яку намагався продати якийсь містер Лі, пов'язана з технологіями випуску напівпровідникової продукції за нормами 14 і 10 нм.

Відзначимо, що Samsung LSI є четвертим за величиною виробником процесорів для мобільних пристроїв в світі після Qualcomm, Apple (так, ми знаємо, що Apple розробляє тільки дизайн процесорів, але все ж) і MediaTek. Крім того, саме Samsung першою освоїла випуск однокристальних систем для мобільних пристроїв за нормами 14-нанометрового техпроцесу.

Зрадника вже віддали під суд, а сторона звинувачення проводить власне розслідування з метою ретельного вивчення всіх деталей справи. На жаль, імена китайських компаній, яким невдалий шпигун намагався продати секрети, не повідомляються.

Джерело: sammobile і Media Daum
Переглядів: 140 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: