DVI

Вівторок, 20.03.2018, 00.02.04
Головна » 2016 » Грудень » 15 » За прогнозами, вже до 2040 року на кожен новий звичайний автомобіль буде припадати один електромобіль
13.00.05
За прогнозами, вже до 2040 року на кожен новий звичайний автомобіль буде припадати один електромобіль
      Британська компанія IHS Markit, яка займається ринковими дослідженнями в різних галузях економіки, опублікувала прогноз розвитку автомобільного ринку на найближчі 25 років. Не дивно, що основним трендом на даний період називається зростання популярності електромобілів, дивно, що за оптимістичним прогнозом до 2040 року вони наздоженуть класичні моделі, зайнявши 50% ринку нових автомобілів.

Песимістична версія прогнозу британців більш стримана і передбачає, що через 25 років електромобілі перейдуть позначку в третину ринку нових авто, зайнявши близько 35% (істина, як завжди, виявиться десь посередині). Серед основних передумов подібного зростання дослідники відзначили той факт, що в сегмент почали активно вкладати кошти великі гравці ринку, а не поодинокі (нехай навіть такі помітні, як Tesla) компанії. Нагадаємо, про свої плани по серійне виробництву повноцінних електромобілів вже оголосили такі відомі автовиробники, як Mercedes, Volkswagen, Toyota, Jaguar і інші.

Серед інших важливих чинників вибухового зростання сегмента дослідники з IHS Markit назвали розвиток супутніх технологій. Зокрема, мова йде про створення більш ємних, легких і дешевих акумуляторних батарей.

Відзначимо, що прогноз виглядає вельми обнадійливо, однак на даний момент за даними Європейської асоціації виробників автомобілів (ACEA), за перше півріччя 2016 року частка електромобілів в структурі продажів нових авто в ЄС склала всього 0,4%. Разом з Норвегією (яка не входить до складу ЄС) Європа є другим найбільшим ринком електромобілів в світі, після китайського, продажу електромобілів (як електричних, так і гібридних) в ЄС протягом 2015 року досягли понад 145 тис. штук. При цьому за прогнозами до кінця поточного року на дорогах Європи будуть присутні понад півмільйона електромобілів.

Джерело: Autocentre
Переглядів: 145 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: