DVI

Середовище, 21.03.2018, 12.36.03
Головна » 2016 » Грудень » 19 » За першу добу гру Super Mario Run завантажили понад 2,8 млн разів. І це новий рекорд App Store
16.00.09
За першу добу гру Super Mario Run завантажили понад 2,8 млн разів. І це новий рекорд App Store
     Минулого тижня відбувся офіційний реліз гри Super Mario Run для iOS. І це виявився найбільш успішний старт гри за всю історію App Store.

За даними аналітичної компанії Apptopia, в перший же день після релізу Super Mario Run була завантажена 2,85 млн разів. Для порівняння, це більше ніж в 3 рази перевищує результат ще однієї популярної гри 2016 року - Pokémon Go. У свій перший день цей проект продемонстрував результат в 900 тис. завантажень. Правда, проводити порівняння в даному випадку не зовсім коректно, тому що в момент релізу гра Super Mario Run була доступною для завантаження в 150 країнах, в той час як Pokémon Go - лише в трьох країнах.

На поточний момент гра Pokémon Go утримує рекорд за кількістю завантажень в перший тиждень з моменту релізу. Але компанія Apple не розкриває інформацію про точну кількість завантажень за перші 7 днів. Обидві гри можна завантажити в App Store безкоштовно. Але в Super Mario Run для ознайомлення є лише кілька рівнів, а для розблокування всіх можливостей гри потрібно зробити одноразову внутрішньоігрову покупку на суму $ 9,99. На поточний момент Super Mario Run доступна лише для iOS. Версію для Android планується випустити в наступному році.

Джерело: The Verge
Переглядів: 913 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: