DVI

Понеділок, 22.01.2018, 09.59.23
Головна » 2017 » Червень » 25 » За перші три дні до системи eHealth приєдналося 25 поліклінік у 15 містах України
16.25.34
За перші три дні до системи eHealth приєдналося 25 поліклінік у 15 містах України
      Міністерство охорони здоров'я України повідомило, що за перші три дні з моменту запуску eHealth до системи підключилося 25 поліклінік у 15 містах країни. Нагадаємо, що реєстрація медичних закладів первинної допомоги, яка стартувала 19 червня, є першим кроком до створення об'єднаної електронної системи охорони здоров'я в Україні.

Після реєстрації медичних установ запрацює реєстрація лікарів, а отже і пацієнтів. В майбутньому eHealth дозволить створити для всіх українців єдину електронну медичну карту, що допоможе як в діагностиці, так і в адмініструванні медичних послуг.
«Чому електронна система така важлива? Тому що eHealth дозволить контролювати, наскільки ефективно держава витрачає бюджетні кошти на охорону здоров'я, наприклад, ми уникнемо «мертвих душ». А лікарі працюватимуть в чесній і справедливій системі, позбавленій «зрівнялівки».

Хороший, талановитий лікар, яких у нас в країні дуже багато, матиме більше пацієнтів, і за це отримувати від держави більше грошей. А пацієнти зможуть легко вибирати свого лікаря», - розповів заступник Міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк.
Відзначимо, що запустити електронну систему допомагає міжнародне співтовариство. Зокрема, над eHealth працює проектний офіс, створений Міністерством охорони здоров'я України, Державним агентством з питань електронного урядування, українським представництвом Transparency International та Всеукраїнською мережею ЛЖВ. Вже сьогодні з проектним офісом співпрацює 14 розробників медичних інформаційних систем в Україні.

«Талановиті українські IT-фахівці недарма ставляться в приклад у всьому світі: їм під силу створювати кращі продукти. Ми з радістю співпрацюємо з усіма розробниками якісних IT-рішень для медицини.
Структура системи eHealth дозволяє легко підключитися будь-яким наявним і новим системам, при цьому гарантуючи безперервний сервіс, безпеку і конфіденційність даних», - зазначив Юрій Бугай, керівник проектного офісу eHealth.
Нагадаємо, що на цьому тижні в Києві урочисто підключили до Національної системи e-Health перше в Україні в рамках медичної реформи медичний заклад, ним став Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2 Подільського району.

Джерело: МОЗ України
Переглядів: 93 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: