DVI

Неділя, 18.11.2018, 21.10.32
Головна » 2018 » Листопад » 9 » За перші 8 днів було продано більше копій Red Dead Redemption 2, ніж за всі 8 років існування оригінальної Red Dead Redemption
14.00.58
За перші 8 днів було продано більше копій Red Dead Redemption 2, ніж за всі 8 років існування оригінальної Red Dead Redemption
      В опублікованому вчора фінансовому звіті компанія Take-Two Interactive поділилася результатами продажів своєї свіжої гри Red Dead Redemption 2. Виявилося, що за перші 12 днів з початку продажів розробники поставили на ринок 17 млн ​​екземплярів гри для консолей PlayStation 4 і Xbox One.

При цьому тільки за перші 8 днів з початку продажів (з 26 жовтня по 3 листопада) постачальникам було відвантажено більше копій Red Dead Redemption 2, ніж було продано копій першої частини Red Dead Redemption за вісім років її існування. Так як раніше розробники відзначали, що з травня 2010 року по лютий 2017 року сумарно продали близько 15 млн копій першої частини гри, значить можна зробити висновок, що друга частина перевершила цей результат.

Відзначимо, що мова йде не про продажі кінцевим клієнтам, а про відвантаження ігор торговельним мережам і магазинам. Таким чином, не всі 17 млн ​​примірників вже знайшли своїх покупців, частина дисків все ще чекає їх на полицях магазинів. Однак, з урахуванням досить позитивних відгуків і наближаючихся знижок і свят, навряд чи варто переживати, що магазини не зможуть розпродати всі замовлені копії.

Нагадаємо, що результати продажів Red Dead Redemption 2 перевершують очікування Take-Two Interactive, яка заробила $ 725 млн тільки за перші три дні продажів. Ця гра стала другою за цим параметром для розробників після Grand Theft Auto 5, яка в перші три дні продажів в 2013 році дозволила заробити близько $ 1 млрд і вже набрала 100 млн проданих копій.

Джерело: Polygon
Переглядів: 18 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: