DVI

Середовище, 24.01.2018, 03.36.55
Головна » 2017 » Вересень » 12 » За п'ять років Mercedes-Benz хоче перевести весь модельний ряд автомобілів на електродвигуни
07.57.34
За п'ять років Mercedes-Benz хоче перевести весь модельний ряд автомобілів на електродвигуни
      Шведський автовиробник Volvo, що належить китайській компанії Zhejiang Geely Holding Group, першим позначив точні терміни відмови від традиційних силових установок, що включають бензинові і дизельні двигуни внутрішнього згоряння. Незабаром його приклад наслідували інші - Jaguar/Land Rover, Aston Martin. І ось зараз до них приєднався Mercedes-Benz, що входить до складу автобудівельного концерну Daimler AG. Німецький автовиробник націлюється протягом найближчих п'яти років повністю перевести весь модельний ряд автомобілів на електродвигуни. Про це на недавньому заході для інвесторів заявив глава концерну Daimler Дітер Цетше.

Таким чином, до 2022 року в асортименті Mercedes-Benz не залишиться жодної моделі автомобіля, оснащеної тільки ДВЗ. Тобто, це будуть або гібриди, або чисті електромобілі.

Всього планується випустити 50 моделей з новими двигунами. Для покриття витрат, пов'язаних з переходом на електромобілі, Daimler готова виділити близько € 4 млрд до 2025 року.

Одночасно глава Daimler оголосила, що і компанія Smart, що входить в концерн, теж повністю відмовиться від випуску моделей з ДВС, причому вже до 2020 року.

Mercedes-Benz оголосив про намір повністю припинити випуск нових моделей автомобілів, оснащених тільки ДВЗ, відразу після того, як стало відомо, що Китай хоче приєднатися до решти країн, що зважилися заборонити продажі дизельних і бензинових автомобілів.

Залишається додати, що в минулому році Mercedes створила новий бренд електромобілів EQ і зараз готує кілька новинок, які покажуть на Франкфуртському автошоу, що стартує вже через два дні.

Джерело: Engadget
Переглядів: 145 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: