DVI

Четвер, 22.03.2018, 06.00.23
Головна » 2016 » Листопад » 29 » За нелегальне завантаження однієї серії серіалу про піратів житель Фінляндії заплатив в суді 12 тис. євро
11.00.28
За нелегальне завантаження однієї серії серіалу про піратів житель Фінляндії заплатив в суді 12 тис. євро
      Завантаження однієї-єдиної серії серіалу про піратів (яка іронія) Black Sails американського каналу HBO обійшлася молодому жителю Фінляндії в 12 тис. євро. Проти нього подали судовий позов після того, як він відмовився добровільно заплатити 600 євро в якості компенсації. Про це повідомив місцевий новинний ресурс Yle.fi.

Під час завантаження епізоду молодий фін засвітив свою IP-адресу, який став відомий по порушенню авторських прав юридичної компанії Hedman Partners. Фахівці останньої звернулися до суду для того, щоб отримати дозвіл з'ясувати особисті дані власника IP-адреси і звинуватити його в незаконному розповсюдженні інтернет-контенту. Судячи з постановки питання, мова йде про використання торрент-клієнта, який за замовчуванням не тільки завантажує, а й роздає контент всім бажаючим.

Після з'ясування особистих даних «пірата», юрфірма надіслала йому листа з вимогою добровільно заплатити компенсацію в 600 євро і загрозою передати справу до суду в разі невиконання цієї вимоги. Після відмови у виплаті фірма звернулася до суду, де позивач і відповідач дійшли згоди. Сума мирової угоди склала 12 417 євро, причому практично повністю вона складалася з судових витрат позивача.

На даний момент в судах Фінляндії знаходиться 15 аналогічних справ, причому 14 з них подані на розгляд тією ж юрфірмою Hedman Partners. Обвинувальний вердикт поки винесено тільки по одній справі, інші справи знаходяться в процесі розгляду або були вирішені шляхом мирової угоди. За словами представника даної фірми Йони Хатанмаа, після цього прецеденту люди стали більш охоче йти на мирову угоду до суду через великі компенсацій, які їм загрожують у разі судового розгляду.

Джерело: Yle.fi
Переглядів: 144 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: