DVI

Субота, 24.03.2018, 23.38.50
Головна » 2016 » Вересень » 14 » За даними EPA, електромобіль Chevy Bolt може проїхати без підзарядки більше 380 км
10.00.37
За даними EPA, електромобіль Chevy Bolt може проїхати без підзарядки більше 380 км

      Повністю електричний Chevy Bolt, який, мабуть, можна назвати найважливішим автомобілем в історії компанії GM, отримає вражаючий для свого класу запас ходу - понад 380 км. Це згідно з даними Агентства з охорони навколишнього середовища США (EPA). Таким чином, виробник стримав свою обіцянку щодо більш 320 км на одній зарядці.

У Chevy впевнені, що цей «перший справді бюджетний електромобіль» з дальністю ходу більше 320 на одній зарядці має ключове значення для забезпечення широкого поширення електричних автомобілів. Виробник запевняє, що вартість електрокара в базовій комплектації не перевищить $ 37 500. Таким чином, в США автомобіль буде продаватися за ціною нижче $ 30 000 з урахуванням федеральної податкової пільги в $ 7 500, а то і менше, адже в деяких регіонах існують додаткові субсидії. Більш докладно про ціни виробник обіцяє розповісти до кінця цієї осені.

Відзначимо, що 380 км, які EPA заявляє для Chevy Bolt, це запас ходу на одному повному заряді акумулятора в змішаному циклі. У міському режимі цей показник буде трохи вище, а в заміському за умови тривалого пересування зі швидкістю понад 113 км / год - нижче.

На даний момент єдиним (з серійних) повністю електричним автомобілем з запасом ходу понад 320 км є седан преміум-класу Tesla Model S. У базовій версії він поставляється з акумулятором ємністю 60 кВт·год і запасом ходу, розрахованим за методикою EPA, в 340 км. Вартість базової версії Tesla Model S становить $ 66 000 без урахування податкової пільги. Нещодавно була представлена ​​нова модель Tesla Model S P100D з дальністю ходу більше 600 км, яку сам виробник називає «найбільш динамічним серійним автомобілем». Правда, і коштує вона відповідно - $ 134 500. Це майже вчетверо більше вартості Chevy Bolt, для якого, до слова, можливості вибору з декількох батарей, на жаль, не передбачено.

Поки що у Chevy Bolt є тільки один видимий суперник - електромобіль Tesla Model 3, який був анонсований навесні цього року, але вже встиг зібрати понад 370 тис. замовлень. Перші поставки Tesla Model 3 почнуться не раніше кінця наступного року, тоді як Chevy Bolt, передсерійний випуск якого почався на початку цього року, повинен досягти магазинів дилерів вже до кінця цього року.

Джерело: The Verge
Переглядів: 193 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: