DVI

Понеділок, 24.09.2018, 05.25.04
Головна » 2018 » Вересень » 12 » За 8 місяців поточного року в Європі продали 43 тис електромобілів Nissan Leaf, при цьому 70% покупців до цього володіли тільки ДВЗ-моделями
14.00.52
За 8 місяців поточного року в Європі продали 43 тис електромобілів Nissan Leaf, при цьому 70% покупців до цього володіли тільки ДВЗ-моделями
      З моменту анонса нового покоління електромобіля Nissan Leaf пройшов рівно рік і на честь цієї події японський автовиробник вирішив поділитися інформацією про хід продажів моделі.

Для початку в Nissan оголосили довгий список нагород від профільних видань і організацій, включаючи «2018 World Green Car», «Best of Innovation award for Vehicle Intelligence and Self-Driving Technology» і п'ять зірок в Euro NCAP (з повним переліком можна ознайомитися на офіційному сайті компанії), проте статистика продажів виглядає цікавіше.

Отже, за перші вісім місяців продажів в Європі вдалося реалізувати 43 тисячі нових Nissan Leaf, що підняло цю модель на перше місце рейтингу електромобілів-бестселерів в даному регіоні. Річну статистику доведеться почекати до лютого, так як саме в цьому місяці почали отримувати свої автомобілі європейські замовники.

Показово, що близько 70% покупців нового Leaf до цього володіли тільки ДВЗ-моделями, тобто по суті є новачками в даному сегменті. Три чверті покупців нового Leaf вибрали конфігурації з технологією ProPILOT, а велика частина водіїв назвала своєю улюбленою новою функцією універсальну педаль e-Pedal, яка дозволяє прискорюватися і сповільнюватися натискаючи і відпускаючи цю педаль і не використовуючи педаль гальма.

Наостанок компанія заявила, що з моменту анонса першого покоління Nissan Leaf в 2010 році, їй вдалося продати понад 340 тисяч цих електромобілів по всьому світу.

Джерело: Nissan
Переглядів: 20 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: