DVI

Неділя, 18.11.2018, 20.21.00
Головна » 2018 » Листопад » 8 » З вчорашнього дня в Україні почав діяти закон «Про електронні довірчнова технологія захиі послуги», який дозволить швидко запустити MobileID
10.00.15
З вчорашнього дня в Україні почав діяти закон «Про електронні довірчнова технологія захиі послуги», який дозволить швидко запустити MobileID
      Вчора, 7 листопада 2018 року, вступив в силу Закон «Про електронні довірчі послуги», який дає можливість ввести в Україні сучасні електронні методи ідентифікації особистості, включаючи MobileID. Про це сьогодні в ході засідання уряду повідомив міністр юстиції Павло Петренко.

Завдяки нормам закону збільшено кількість державних послуг, які може отримати кожен українець, не виходячи з дому. Більш того, забезпечена конфіденційність і повний захист персональних даних, а електронна ідентифікація українських користувачів буде визнаватися в усьому світі.

Важливою перевагою нового цифрового підходу є фіксація реального часу підписання електронних документів. Це посилить захист бізнесу, завдяки достовірності контрактів, які укладаються онлайн в режимі реального часу. За словами Павла Петренка, реальністю для українських громадян і бізнесу стане отримання публічних послуг на території всього Європейського Союзу, так як прийняття нового закону - це фактично імплементація України в електронний цифровий простір ЄС.

Нова технологія захищає дані за допомогою сучасних криптографічних алгоритмів, вона доступна на всіх типах мобільних пристроїв, де встановлені операційні системи Android, iOS і ін. Крім цього, SIM-карти дозволяють працювати з декількома сертифікатами одночасно, що зручно для громадян, які можуть виступати одночасно і фізичними та юридичними особами.

Джерело: Міністерство юстиції України
Переглядів: 16 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: