09.59.44
З Стокгольма в Гельсінкі (480 км) на Hyperloop можна буде доїхати менш ніж за півгодини

      Компанія Hyperloop One, яка нещодавно успішно випробувала силову установку вакуумного поїзда Hyperloop, поділилася інформацією про проект високошвидкісного транспортного сполучення між Стокгольмом (Швеція) та Гельсінкі (Фінляндія).

Відстань між цими містами становить близько 300 миль (близько 483 км).
Щоб подолати його, потрібно 3,5-годинний переліт на літаку (з урахуванням часу на дорогу в аеропорт і з аеропорту, сам переліт займає близько 1 години) або 12-годинна поїздка за допомогою поромної переправи. Завдяки використанню вакуумного поїзда Hyperloop доїхати зі Стокгольма в Гельсінкі можна буде всього за 28 хвилин.

З Стокгольма в Гельсінкі на Hyperloop можна буде доїхати менш ніж за півгодини

Для реалізації цього транспортного проекту буде потрібно близько 12 років і фінансування в сумі $ 21 млрд. З них $ 3,3 млрд необхідно для прокладки одних з найдовших морських тунелів через Алданский архіпелаг. Згідно з підрахунками Hyperloop One, транспортна система Nordic Hyperloop почне генерувати прибуток через 10 років після початку експлуатації завдяки економічним ефектам. Серед них згадуються зростання вартості прилеглої нерухомості і підвищення продуктивності. Передбачається, що будинки будуть коштувати більше, час вантажоперевезень скоротиться, працівники зможуть швидше добиратися (менше часу проводити в дорозі, більше - на роботі).

Фінансувати проект пропонується завдяки комбінації державних коштів і приватних інвестицій. При цьому рекомендується скористатися ефектом зростання вартості нерухомості. Цей метод часто використовується урядами при фінансуванні транспортних проектів.

З Стокгольма в Гельсінкі на Hyperloop можна буде доїхати менш ніж за півгодини

Щорічно Nordic Hyperloop зможе перевозити близько 42,7 млн ​​пасажирів і генерувати дохід від продажу квитків в сумі від $ 969 млн до $ 1,1 млрд. Таким чином, можна розрахувати приблизну вартість квитка, вона складе близько $ 24.

Ціна виглядає не дуже високою. У компанії пояснюють, що транспортна система Hyperloop є дешевшою, ніж високошвидкісна залізниця. Будівництво вакуумної системи обійдеться лише в 50-60% вартості створення порівнянної високошвидкісної залізниці. Hyperloop вимагає менше інтенсивного цивільного будівництва, а левітуючі транспортні засоби не вимагають великих витрат на обслуговування. Крім того, електрична силова установка займає менше місця на трасі, а рух здійснюється в майже вакуумному середовищі з мінімальним опором повітря.

Додамо, транспортна система Hyperloop може з'єднати і столиці трьох інших країн Європи. Планується прокласти маршрути між Віднем (Австрія) і Братиславою (Словаччина), а також між Братиславою і Будапештом (Угорщина).

Джерело: The Verge

Переглядів: 263 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close