DVI

Понеділок, 10.12.2018, 11.05.22
Головна » 2018 » Листопад » 22 » З чуток, в 2019 році Microsoft збирається випустити дешеву консоль Xbox One без приводу для оптичних дисків
08.00.16
З чуток, в 2019 році Microsoft збирається випустити дешеву консоль Xbox One без приводу для оптичних дисків
      Виданню Thurrott повідомило, що за інформацією інсайдерів компанія Microsoft збирається випустити в 2019 році дві нові версії своєї ігрової консолі Xbox One. Однією з них стане нова ревізія базової консолі Xbox One S з більш доступним цінником, а другий - ще більш дешевий варіант консолі Xbox One без приводу для оптичних дисків.

Передбачається, що ця «бездискова» консоль буде розрахована на користувачів, які не використовують привід ні для фізичних копій ігор (купують цифрові версії в онлайн-магазинах або підписуються на Xbox Game Pass), ні для перегляду фільмів на дисках Blu-ray (як би не смішно це звучить в сучасному світі, такі користувачі все ще існують).

Цікаво, що за чутками Microsoft навіть взяла до уваги той факт, що у багатьох власників консолей Xbox зібралася пристойна колекція ігор на фізичних дисках. Для таких користувачів компанія запропонує спеціальну програму обміну «disc-to-digital», в рамках якої можна буде прийти в офіційні магазини Microsoft і поміняти диск з грою на цифровий код для завантаження цієї ж гри.

У оновленій Xbox One S дисковий привід залишиться на місці, так що не зовсім зрозуміло, за рахунок чого (крім маркетингових інструментів) розробники знизять її вартість. Ця версія призначена для «олдскульних» користувачів, які вважають за краще купувати ігри на дисках, включаючи різноманітні колекційні видання.

Нагадаємо, що Microsoft вже працює над двома консолями наступного покоління - оновленої Xbox Scarlett і дешевої стрімінгової версією для сервісу XCloud. Друга консоль так само швидше за все буде позбавлена ​​приводу оптичних дисків, так що запуск в 2019 році аналогічної моделі допоможе компанії виявити на практиці всі вузькі місця подібного рішення.

Джерело: Engadget
Переглядів: 29 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: