DVI

Середовище, 21.03.2018, 12.41.53
Головна » 2016 » Липень » 31 » З чуток, Apple відмовилася від ідеї випуску власного автомобіля на користь розробки відповідного ПЗ для автономного водіння
16.27.51
З чуток, Apple відмовилася від ідеї випуску власного автомобіля на користь розробки відповідного ПЗ для автономного водіння

      У секретному проекті електричного автомобіля Apple, відомому під кодовою назвою Titan, настають великі зміни. Як повідомляє Bloomberg, не так давно до команди приєднався Ден Додж, колишній керівник підрозділу Automotive Software Goup компанії BlackBerry, що займається розробкою ПЗ для автомобілів. Ден Додж є першим фахівцем такого високого рангу, якого найняв нинішній глава Project Titan Боб Менсфілд, який доклав руку до створення Apple iPad, iMac, MacBook Air і Watch.

Одночасно з приходом Доджа Apple зміщується в бік систем автономного водіння, залишаючи ідею з повноцінним електричним автомобілем в минулому. Тобто, якщо нам і судилося побачити автомобіль Apple, то тільки за умови поглинання або укладення партнерства з визнаним автовиробником. Другий варіант здається більш ймовірним.

У Доджа, який приєднався до BlackBerry в 2010 році після того, як вона купила розробника ОС QNX, є великий досвід роботи з такими автовиробниками як Ford, Volkswagen і Daimler. Свого часу QNX розробляла навігаційне і різного роду розважальне ПО для автомобільного ринку.

Попередні чутки вказували, що переговори Apple з BMW і Daimler зайшли в глухий кут. Цілком можливо, що Менсфілд бачить в Доджі рішення. Як повідомляється, співзасновник QNX буде працювати під керівництвом Джона Райта, який підпорядковується Менсфілду, а той, у свою чергу, вже звітує безпосередньо перед Тімом Куком.

Раніше вважалося, що Apple фінальна версія Project Titan, будь то програмна платформа для автономних транспортних засобів або фізична машина на базі цієї платформи, побачить світ у 2020 році. Але недавно з'явилися нові дані. Згідно з ними, компанія відклала термін виходу готового продукту на рік.

Джерело: Bloomberg
Переглядів: 147 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: