DVI

П'ятниця, 20.04.2018, 21.19.10
Головна » 2016 » Вересень » 29 » «З Америки в Європу за 10 хвилин»: Ілон Маск висловив ідею надшвидкого перевезення пасажирів і вантажів за допомогою ракет SpaceX
17.00.27
«З Америки в Європу за 10 хвилин»: Ілон Маск висловив ідею надшвидкого перевезення пасажирів і вантажів за допомогою ракет SpaceX

      Елон Маск продовжує дивувати громадськість, розповідаючи про свої неймовірні проектИ. На додаток до планів колонізувати Марс він пропонує здійснювати швидкі перевезення на Землі, використовуючи ракети SpaceX як транспортний засіб.

Елон Маск зазначає, що ракети SpaceX досить потужні, щоб доставити вантаж в будь-яку точку Землі всього за 45 хвилин. А в більшість локацій транспортування зажадає всього 25 хвилин. Наприклад, якщо запускати ракету з плавучої платформи, розташованої в 30 милях (близько 48 км) від узбережжя Нью-Йорка, то переліт до Токіо (відстань близько 6,8 тис. миль або 10,9 тис. км) займе всього 25 хвилин. Той же шлях на сучасному швидкісному літаку вимагає близько 14 годин. А переліт на ракеті через океан до Європи і зовсім займе близько 10 хвилин.

Маск додав, що найбільш повільно буде здійснювати транспортування вантажу від точки відправлення до місця запуску ракети і від точки приземлення ракети до пункту призначення. Але приблизно така ж кількість часу потрібно і зараз при доставці вантажів літаком.

Поки що це лише ідея, а не конкретний проект. Так що не варто очікувати скоро появи подібної служби доставки.

Джерело: digitaltrends
Переглядів: 160 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: