DVI

Четвер, 26.04.2018, 05.01.34
Головна » 2016 » Листопад » 24 » З'явилося відео, яке виводить з ладу пристрої з iOS
12.00.18
З'явилося відео, яке виводить з ладу пристрої з iOS

      Користувачам мобільних пристроїв, що працюють під управлінням операційної системи iOS, слід проявляти обережність при відкритті посилань на відео. В інтернеті активно поширюються посилання на шкідливе відео, яке здатне викликати повне зависання системи.

Відкриття такого посилання в Safari і відтворення короткого відеоролика MP4 спочатку ніяк не впливає на роботу мобільного пристрою. Але з часом операційна система уповільнює роботу і незабаром повністю зависає. Виходом із ситуації після цього стане тільки повне перезавантаження смартфона. Демонстрація даної проблеми показана на відео на каналі EverythingApplePro. Збій проявляється на всіх публічних версіях iOS, починаючи з iOS 5.

Найчастіше відео потрапляло на пристрої користувачів з сайтів vk.com і testtrial.site90.net. Але ніщо не заважає перезалити ролик на інші ресурси або маскувати за допомогою сервісів скорочення посилань. Тому власникам iOS-пристроїв варто проявляти обережність при відкритті посилань.

Також нагадаємо, в минулому році власники iPhone зіткнулися з іншою схожою проблемою. При отриманні повідомлення (через iMessage або SMS) з певною послідовністю символів відбувалося аварійне завершення роботи смартфона і його перезавантаження.

Джерело: macrumors
Переглядів: 150 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: