DVI

Вівторок, 24.04.2018, 21.15.51
Головна » 2016 » Листопад » 7 » З'явилися зображення скасованого смартфона Dell з ноутбучним x86-процесором Intel і настільною версією Windows 10
17.00.36
З'явилися зображення скасованого смартфона Dell з ноутбучним x86-процесором Intel і настільною версією Windows 10

      Інженери компанії Dell створили прототип смартфона, в якому використовується процесор на базі архітектури x86 виробництва Intel.

Фактично, пристрій являє собою ноутбук, виготовлений у форм-факторі смартфона і здатний здійснювати дзвінки завдяки підтримці стільникового зв'язку. Такий смартфон можна використовувати як основу ноутбука, додавши до нього док-станцію з великим дисплеєм і клавіатурою. В інтернеті навіть з'явилися зображення такого смартфона з x86 процесором. Однак він, швидше за все, є рендерами, так як було б вкрай проблематично створити настільки тонкий смартфон з процесором Intel для ноутбуків, який, ймовірно, вимагає використання активної системи охолодження.

Не уточнюється, яка саме версія операційної системи використовувалася в такому смартфоні з x86 процесором. Можливо, в ньому застосовувалася повноцінна настільна версія Windows 10. Але відповідь на це питання ми навряд чи колись дізнаємося. Dell припинила роботу над цим проектом через відмову Intel від ідеї випуску економічних процесорів початкового рівня.

Джерело: phonearena
Переглядів: 1418 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: