DVI

П'ятниця, 20.04.2018, 21.05.08
Головна » 2017 » Жовтень » 6 » З'явилися повідомлення про нові випадки здуття смартфонів iPhone 8 Plus через потенційну проблему з батареєю
10.46.55
З'явилися повідомлення про нові випадки здуття смартфонів iPhone 8 Plus через потенційну проблему з батареєю
      Минулого тижня стало відомо про два випадки здуття смартфонів iPhone 8 Plus з відшаруванням екрану в різних країнах: Тайвані і Японії. На цьому тижні з'явилися інші подібні повідомлення, причому з різних країн.

Як пише ресурс MacRumors, один з його читачів, Ентоні Ву, який проживає в Торонто, Канада, купив новенький iPhone 8 Plus в неділю, але вже на наступний день відніс смартфон назад з відклеєним дисплеєм. Останній, як і в попередніх випадках, відокремився від корпусу внаслідок роздуття. Деякі джерела припускають, що всьому виною виступає акумулятор, який з невідомих причин починає здуватися, приводячи до порушення цілісності конструкції. Важливо відзначити, що ні в одному з випадків не було фактичного вибуху з подальшим спалахом. Мабуть, саме це «саморозбирання» допомагає уникнути подібного сценарію.

Крім цього повідомлення були ще аналогічні звістки з Гонконгу і Греції. Тобто, виходить вже як мінімум п'ять ідентичних випадків в різних країнах: Тайвань, Японія, Гонконг, Греція і Канада. Як повідомляється, у всіх випадках їх власники використовували оригінальні зарядні пристрої.

На початку цього тижня Apple заявила, що знає про інциденти та вже розпочала власне розслідування з метою встановлення причин, які привели до такого результату. Джерелу не вдалося отримати коментар Apple щодо того, як просувається розслідування і коли чекати звіту з його результатами.

Джерело: MacRumors
Переглядів: 186 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: