DVI

Понеділок, 24.09.2018, 04.33.26
Головна » 2018 » Серпень » 28 » З 31 серпня аналогове телемовлення буде припинено по всій Україні (ну майже)
12.00.15
З 31 серпня аналогове телемовлення буде припинено по всій Україні (ну майже)
      31 серпня 2018 року на території України буде відключена аналогова технологія передачі телевізійного сигналу. Про це йдеться в заяві Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Відзначається, що Кабінет Міністрів постановою від 13 червня 2018 року №509 вніс зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України щодо строків використання аналогової технології телевізійного мовлення. Тож 31 серпня 2018 року аналогове телевізійне мовлення припиняється на всій території країни. При цьому в Києві та Кіровоградській області відключення аналогового сигналу сталося на місяць раніше - 31 липня.

Разом з тим, Нацрада внесла пропозицію до Кабінету Міністрів України - залишити аналогове мовлення як виняток в деяких випадках. Мова йде про винятки на територіях з особливим режимом мовлення, в прикордонних зонах, де існують ризики інформаційного впливу країни-агресора, для суспільного мовника та місцевих компаній, які не мають цифрових ліцензій. Уряд врахував пропозицію про збереження аналогового мовлення на територіях особливим режимом мовлення - 18 липень внесені зміни до постанови. Інші пропозиції також повинні бути враховані найближчим часом.

Джерело: Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Переглядів: 13 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: