DVI

Неділя, 22.04.2018, 17.18.42
Головна » 2016 » Жовтень » 13 » З 1 січня 2017 року українські провайдери будуть зобов'язані вказувати гарантовану швидкість доступу в інтернет
08.00.07
З 1 січня 2017 року українські провайдери будуть зобов'язані вказувати гарантовану швидкість доступу в інтернет

      З 1 січня 2017 року значення швидкостей передачі і прийому даних стануть обов'язковим предметом договору про надання телекомунікаційних послуг з доступу в інтернет. Про це повідомляє прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ).

11 жовтня в №78 "Офіційного вісника України" опубліковано рішення НКРЗІ від 23.08.2016 №439 "Про внесення змін до Основних вимоги до договору про надання телекомунікаційних послуг та Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій (діяльність з надання послуг доступу до Інтернет)". Зазначене рішення НКРЗІ зареєстровано в Міністерстві юстиції України за № 1268/29398 19.09.2016.

"З метою надання можливості операторам, провайдерам телекомунікацій привести свою діяльність у відповідність з новими положеннями Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг, зазначене рішення набирає чинності з 1 січня 2017 року», - повідомили у відомстві.

Зазначена постанова зобов'язує постачальника послуг доступу в інтернет гарантувати, що будь-який договір, який включає надання послуг доступу до мережі, повинен визначати чітке і зрозуміле пояснення мінімальної, як правило, доступної, і максимальної швидкості передачі даних для вхідного і вихідного трафіку при використанні фіксованих мереж, і розрахункової максимальної і рекламованої швидкості для послуг доступу в інтернет в мобільних мережах, а також пояснення, яким чином значні відхилення від відповідної швидкості можуть вплинути на дотримання прав кінцевих користувачів.

Нагадаємо, що зміни до договору про надання телекомунікаційних послуг були схвалені ще навесні поточного року. Зміни передбачають введення параметрів швидкостей передачі і прийому даних для послуг доступу в Інтернет на базі технології, яка використовується для її забезпечення. Відповідно до рішення Комісії для фіксованого доступу до мережі Інтернет повинна бути визначена гарантована мінімальна швидкість, для доступу мережами рухомого (мобільного) зв'язку - розрахункова максимальна швидкість.

Джерело: LIGABiznesInform
Переглядів: 139 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: