DVI

Субота, 24.02.2018, 10.06.28
Головна » 2016 » Листопад » 7 » З 1 січня 2017 року пенсійні справи українців переведуть в електронний вигляд, що дозволить оформляти пенсії в онлайні
10.00.13
З 1 січня 2017 року пенсійні справи українців переведуть в електронний вигляд, що дозволить оформляти пенсії в онлайні
      Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що з 1 січня 2017 року планується повний переклад усіх пенсійних справ в електронну форму, завдяки чому пенсію можна буде оформити без прив'язки до місця проживання або роботи.
Даний процес почнуть з поступового переведення всіх пенсійних справ в електронний варіант, що дасть можливість створити єдину централізовану систему Пенсійного фонду. І вже з нового 2017 року почнеться впровадження цілком нового сервісу оформлення пенсій для громадян України.

«Пенсійна реформа - це в тому числі питання істотного підвищення якості послуг по пенсійному забезпеченню. У вересні цього року Уряд затвердив програму модернізації та реформування Пенсійного фонду України, де передбачається перехід на абсолютно новий сучасний рівень обслуговування громадян», - сказав Павло Розенко.

До того ж, за словами Павла Розенка, кожен працюючий громадянин України матиме доступ до своєї пенсійної справи і зможе подивитися, як протягом свого трудового життя він накопичує кошти собі на старість і яка виплата у нього буде при виході на пенсію.

Джерело: КМУ
Переглядів: 216 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: