DVI

Субота, 21.04.2018, 12.42.39
Головна » 2016 » Серпень » 26 » YouTube завдає удару у відповідь: У відеосервісі з'явиться більше соціальних можливостей завдяки функції Backstage
10.30.50
YouTube завдає удару у відповідь: У відеосервісі з'явиться більше соціальних можливостей завдяки функції Backstage

      Ще кілька років тому YouTube був мало не єдиним сервісом для розміщення відео. Були й інші відеохостінги, наприклад, Vimeo, але вони істотно поступалися в кількості користувачів, розміщених роликів, відвідуваності.

Тепер же функція розміщення відео з'явилася в ряді інших сервісів, наприклад, соціальних мережах Facebook і Twitter. Вони забирають у YouTube частину переглядів і відвідувачів, а відповідно, і деяку частку доходів від реклами. В YouTube вирішили боротися з такою ситуацією симетричними методами. Якщо соцмережі залучають користувачів відео контентом, то відехостінг буде утримувати відвідувачів соціальними функціями.

В YouTube розроблена нова функція, яка отримала назву Backstage (за лаштунками). Вона дозволить користувачам розміщувати фотографії, невеликі текстові записи, посилання, голосування, відеоролики і ділитися цим контентом зі своїми передплатниками. Вийде деякий аналог стрічки новин Facebook, де матеріали будуть відсортовані за датою публікації. Backstage з'явиться у вигляді вкладки на каналі. Вона надасть авторам можливість більш різноманітно спілкуватися з передплатниками, не покидаючи сайт YouTube. Передплатники, в свою чергу, зможуть коментувати розміщені матеріали, додаючи свої ролики, зображення та ін.

За попередніми даними, функція Backstage буде запущена в кінці цього року. Спочатку вона буде доступною лише для деяких каналів. Ймовірно, доступ до неї буде залежати від кількості передплатників.

Джерело: Engadget
Переглядів: 120 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: