DVI

Понеділок, 10.12.2018, 11.08.40
Головна » 2018 » Листопад » 23 » YouTube стане рідше переривати ролики рекламою, але буде показувати її вдвічі більше в самому початку
18.00.59
YouTube стане рідше переривати ролики рекламою, але буде показувати її вдвічі більше в самому початку
      Відеосервіс YouTube повідомив про початок тестування нового формату реклами, покликаного забезпечити максимально комфортні для всіх умови, щоб, як то кажуть, і вовки ситі, і вівці цілі.

Новий підхід має на увазі відмову від частих переривань роликів для демонстрації рекламних оголошень. Але зрозуміло, що Google не могла просто так взяти і відмовитися від того, що є головним джерелом її доходу. Розробники просто прийшли до висновку, що більш прийнятним для глядача буде показ двох рекламних оголошень безпосередньо перед відео, ніж рознесення цих самих оголошень на початок і середину ролика.
«Ми виявили, що скорочення частоти переривань відео призводять до поліпшення основних показників, включаючи ступінь залученості та ефективність реклами», - йдеться в повідомленні розробників. - «Тому ми починаємо тестування рекламних блоків з двома що йдуть один за одним оголошеннями і можливістю їх пропуску для швидкого переходу до контенту в випадках, коли ця реклама є невідповідною».

В YouTube розраховують, що здвоєні блоки оголошень (скріншот інтерфейсу вище) скоротять кількість перерв на рекламу під час перегляду на 40%. Іншими словами, реклами посередині відео стане вдвічі менше. Що стосується «вовків», рекламодавцям обіцяють зростання охоплення на 8-11%, а частота показу повинна збільшитися на 5-10%.

Спочатку новий формат з'явиться в веб-версії сервісу, а потім пошириться на мобільний і версію для телевізорів.

Нагадаємо, що раніше YouTube вирішив збільшити обсяги реклами, яку неможливо пропустити. Створюється таке враження, що таким чином відеосервіс активніше підштовхує користувачів до придбання підписки YouTube Premium, яка дозволяє дивитися відео з YouTube без реклами і з минулого тижня доступна в Україні.

Джерело: Google
Переглядів: 50 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: