DVI

Неділя, 25.02.2018, 05.35.03
Головна » 2017 » Червень » 25 » YouTube на VidCon: 1,5 млрд щомісяця авторизованих глядачів, нові функції і можливості
12.22.03
YouTube на VidCon: 1,5 млрд щомісяця авторизованих глядачів, нові функції і можливості
      Під час проведення конференції VidCon представники YouTube розповіли про досягнення сервісу, а також нові продукти і можливості.

Відзначається, що сервіс YouTube продовжує нарощувати свою аудиторію і подолав черговий великий рубіж - 1,5 млрд щомісяця авторизованих глядачів. Це еквівалентно кожному п'ятому жителю Землі. Крім того, в середньому, користувачі проводять більше однієї години, переглядаючи відео на мобільних пристроях.

Разом з тим, сервіс не має наміру залучати ще більше глядачів та авторів контенту. YouTube хоче зробити контент віртуальної реальності доступним для всіх. Створення контенту віртуальної реальності з охопленням 360 градусів не можна назвати легкою справою, а відповідні камери є досить дорогими. YouTube і Daydream вирішили спростити завдання зйомки контенту віртуальної реальності і спільними зусиллями розробили новий формат VR180 і нові камери, які дозволяють створювати VR-відео простіше і дешевше. У співпраці з LG, Yi і Lenovo ведеться розробка відповідних камер, ціна яких складе кілька сотень доларів. Формат VR180 дозволить створювати 3D відео з охопленням 180 градусів, тому автори зможуть зосередитися на зйомці того, що відбувається перед ними, а глядачі зможуть переглядати такі ролики або в VR-гарнітурах, або на екранах мобільних пристроїв.

Також повідомляється про зміну дизайну як веб-версії інтерфейсу, так і мобільного застосування. Незабаром мобільний додаток буде динамічно адаптуватися до розмірів відео, що проглядається, незалежно від вихідного матеріалу. В результаті, користувачам буде однаково комфортно дивитися вертикальні, квадратні або горизонтальні ролики (із співвідношенням сторін 4: 3 і 16: 9).

Додатково повідомляється, що незабаром в додатку YouTube буде простіше ділитися сподобалися роликами з друзями. Через кілька тижнів нова можливість буде впроваджена в країнах Латинської Америки, а потім і в США.

Крім того, стало відомо, що сервіс YouTube TV готовий до виходу на нові ринки. У найближчі тижні він стане доступні в 10 нових регіонах США. У сервісі YouTube Red Originals вже є 37 оригінальних шоу і фільмів, які згенерували близько чверті мільярда переглядів. Незабаром глядачам стануть доступними 12 нових проектів.

Джерело: YouTube Blog
Переглядів: 101 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: