DVI

Субота, 24.02.2018, 09.50.48
Головна » 2017 » Червень » 19 » YouTube буде використовувати ШІ для боротьби з екстремістським контентом
16.00.35
YouTube буде використовувати ШІ для боротьби з екстремістським контентом

      Інтернет допомагає отримувати і поширювати саму різну інформацію, як щось корисне, так і навпаки. YouTube вже давненько бореться з екстремістським контентом, через який навіть були скандали з великими рекламодавцями, які в підсумку покинули платформу або істотно скоротили рекламні бюджети. Компанія повідомила про нові кроки в боротьбі з контентом, що порушує правила сервісу.

Перше - ШІ. Незважаючи на те, що штучний інтелект вже значно допомагає платформі, компанія направить на розробку ще більше ресурсів і докладе більше зусиль для розвитку технології.

Другим кроком стане істотне збільшення існуючої бази Trusted Flagger - людей, у яких є можливість позначати небажаний контент на більш високому рівні, ніж у простих користувачів. До програми залучать ще 50 неурядових організацій, в добавок до 63 існуючих.

Третьою сходинкою виступає робота з роликами, які не зовсім відповідають користувальницькою угодою. Спірні відео будуть позначені попередженням, що не будуть показуватися в рекомендованих і не будуть супроводжуватися коментарями. Природно, монетизація таких роликів відключена. Таким чином подібний контент стане складніше знайти і рівень залученості користувачів у нього буде відповідно невисокий.

Останнім у цьому списку кроком буде поліпшення роботи з контр-радикальними діями. Так, система повинна буде визначати потенційних бажаючих вступити в будь-які терористичні угруповання і більше показувати цим людям відео спрямоване на боротьбу з агресивними поглядами, що ймовірно змінить їхню думку. На це у YouTube також спрямована програма Creators for Change.

Компанія Google не єдина займається боротьбою з контентом такого роду, вона також співпрацює з такими компаніями, як Facebook, Twitter, Microsoft і іншими. Лідери індустрії діляться технологіями, спрямованими на боротьбу з тероризмом в мережі.

Джерело: Google
Переглядів: 88 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: