DVI

Субота, 20.01.2018, 12.47.51
Головна » 2016 » Листопад » 28 » Xiaomi зізналася, що продає свої смартфони за собівартістю
14.00.00
Xiaomi зізналася, що продає свої смартфони за собівартістю

      У недавній розмові з Reuters віце-президент Xiaomi Хьюго Барра пояснив, чому його компанія не сильно постраждає від падіння продажів її смартфонів по всьому світу (на 12% менше прогнозу за рік) і в Китаї (45% за третій квартал).

«По суті ми роздаємо наші смартфони, не заробляючи на цьому грошей. Нас більше турбують довгострокові джерела доходу. Ми могли б продати 10 мільярдів смартфонів і не заробити на них ні цента», - зазначив Хьюго Барра.

За словами Барра, Xiaomi сподівається на прибуток від інших своїх категорій продуктів, включаючи ПО, сервіси та складові «розумного» будинку.

Як зазначає TechCrunch, підхід Xiaomi ближче до Amazon, ніж до Apple, з якою китайську компанія часто порівнюють. Xiaomi продає свої пристрої за мінімальною ціною, необхідної для того, щоб окупити їх розробку, виробництво і доставку. При цьому єдина спроба Amazon почати продавати телефон з тріском провалилася, а пристрої Xiaomi привертають до себе багато уваги.

Фактично Apple залишається чи не єдиною компанією, яка заробляє на продажі смартфонів. У третьому кварталі 2016 року в неї було 104% всього операційного прибутку цієї галузі (цифра більше 100%, так як її конкуренти втрачали гроші). Samsung хоч і продавала 20% всіх смартфонів на цьому ринку, отримала від них лише 0,9% від загальної операційного прибутку.

Джерело: TJ
Переглядів: 121 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: