DVI

Субота, 21.04.2018, 12.38.17
Головна » 2016 » Грудень » 28 » Xiaomi намагалася зам'яти історію з загорянням свого смартфона, умовивши постраждалу підписати угоду про нерозголошення
15.00.36
Xiaomi намагалася зам'яти історію з загорянням свого смартфона, умовивши постраждалу підписати угоду про нерозголошення
      Восени цього року через проблеми з акумуляторами і супутніми займанями компанія Samsung змушена була відкликати з ринку смартфон Galaxy Note7. Але така проблема може зустрічатися і у інших виробників. Зокрема, з'явилися відомості про палаючий смартфон Xiaomi Redmi в Китаї.

Повідомляється, що 1 березня цього року жінка купила смартфон Xiaomi в якості подарунка для своєї дочки. Проблема з пристроєм виникла 21 грудня під час підзарядки. Несподівано смартфон почав нагріватися, а потім, навіть не дивлячись на те, що він був від'єднаний від джерела живлення, загорівся. Жертва інциденту заявляє, що для зарядки використовувалося оригінальний зарядний пристрій і оригінальний кабель, і смартфон не застосовувався непередбачуваних чином. Після звернення в службу підтримки Xiaomi було проведено розслідування цього випадку. Після переговорів компанія запропонувала жертві інциденту повну компенсацію вартості смартфона і виплатила додаткову компенсацію в сумі 600 юанів (близько $ 86).

Однак така щедра пропозицію виробника пропонувалося в обмін на підписання угоди про нерозголошення. Відповідно до цієї угоди, від постраждалої було потрібно не розголошувати відомості про інцидент в ЗМІ, соціальних платформах або інших засобах комунікації. Лише підписавши цю угоду, постраждала могла отримати компенсацію, і вона його підписала. Але адвокати заявили про визнання недійсними такого пункту, що дозволило жінці розкрити інформацію про те, що трапилося.

Джерело: gizmochina
Переглядів: 181 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: