DVI

Понеділок, 24.09.2018, 04.33.03
Головна » 2018 » Серпень » 27 » Windows 95 можна завантажити у вигляді додатку і встановити на macOS, Windows і Linux
12.00.16
Windows 95 можна завантажити у вигляді додатку і встановити на macOS, Windows і Linux
      Днями виповнилося 23 роки з дня першого запуску операційної системи Windows 95. Це була революційна і багато в чому суперечлива ОС, яку нинішнє покоління навряд чи знає, зате люблять ентузіасти. Вони раз у раз портують її на багато пристроїв і гаджетів. Так, наприклад, раніше Windows 95 ставили на Apple Watch, смарт-годинник з Android Wear і навіть Xbox One. Тепер Windows 95 доступна у вигляді додатку, який можна запустити на macOS, Windows і Linux.


Відповідальний за таке «неподобство» - розробник Фелікс Райзенберг (Felix Rieseberg). Він створив додаток розміром 129 МБ, який дозволяє згадати, як виглядав інтерфейс Windows 95 або вперше познайомитися з ним, якщо ви до цього ніколи не бачили цю систему. Додатково налаштовувати нічого не потрібно, достатньо просто встановити додаток, і ви відправитесь в минуле отримаєте стару ОС від Microsoft.

За словами автора програми, працюють практично всі вбудовані програми, серед яких - Wordpad, Paint і навіть «Сапер». Ось тільки Internet Explorer відмовляється завантажувати веб-сторінки. Вся операційна система займає близько 200 МБ оперативної пам'яті, навіть якщо запустити всі програми Windows 95. Вихідний код програми опублікований на Github.

Джерело: The Verge
Переглядів: 9 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: