DVI

Вівторок, 24.04.2018, 15.06.19
Головна » 2016 » Вересень » 29 » Windows 10 встановлена вже на 400 млн пристроїв і скоро отримає нові функції безпеки
11.00.07
Windows 10 встановлена вже на 400 млн пристроїв і скоро отримає нові функції безпеки

      Нова операційна система Windows 10 встановлена ​​вже на 400 млн активних пристроїв. Цей рубіж був досягнутий 26 вересня. Про це заявили представники Microsoft.

Причому, Windows 10 поширюється досить швидко. Для порівняння, відмітка в 300 млн пристроїв була подолана 5 травня цього року, а в кінці березня повідомлялося про 207 млн ​​активних пристроїв. Під «активними пристроями» маються на увазі пристрої, які були активними протягом останніх 28 днів. У загальну кількість пристроїв крім комп'ютерів, ноутбуків, планшетів і смартфонів також включаються Xbox One, HoloLens і Surface Hub. Раніше Microsoft заявляла про намір досягти показника 1 млрд активних пристроїв з Windows 10 до 2018 року. Але останнім часом у керівництва почали виникати побоювання, що вказаний рівень буде досягнутий пізніше.

Представники Microsoft також розповіли, що учасники програми Windows Insider вже працюють з ранніми збірками поновлення Windows 10 Redstone 2. Незабаром їм стане доступна версія браузера Edge з новою функцією безпеки. У браузері з'явиться ізольований контейнер. Ця технологія отримала назву Barcelona, ​​а конкретна функція - Windows Defender Application Guard. Вона впроваджує додаткові засоби забезпечення безпеки за рахунок використання віртуального середовища, в якій буде ізолюватися шкідливий код. Завдяки цьому код не зможе поширитися по локальні мережі підприємства. Тестування цієї функції серед зацікавлених корпоративних користувачів буде запущено на початку наступного року.

Крім то, представники Microsoft розповіли, що сервіси Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP) і Office 365 ATP тепер «взаємно використовують загальний інтелект». Ці сервіси дозволяють виявити і усунути можливі атаки. На Початку 2017 року дію Office 365 ATP буде розширено на to Word, Excel, PowerPoint, SharePoint Online, OneDrive for Business. Користувачі при отриманні електронного листа з вкладенням зможуть аналізувати посилання в режимі реального часу.

Джерело: zdnet
Переглядів: 11264 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: