DVI

Неділя, 18.11.2018, 20.21.12
Головна » 2018 » Жовтень » 30 » Windows 10 перестала рости
12.00.22
Windows 10 перестала рости
      Як відомо, на початку року Microsoft внесла значні зміни в свою стратегію і виключила Windows з пріоритетних напрямків. Тоді багато хто пов'язував це рішення з тим, що ОС Windows 10 не виправдала всіх сподівань програмного гіганта. Якщо пам'ятаєте, спочатку Microsoft розраховувала, що через два-три роки після виходу в 2015 році ця ОС буде встановлена ​​на 1 млрд пристроїв. Але в підсумку Microsoft визнала, що була надто оптимістична в прогнозах.

І ось зараз Microsoft поділилася свіжою статистикою, заявивши, що на сьогодні в світі в цілому налічується понад 1,5 млрд комп'ютерів, які працюють під управлінням різних операційних систем сімейства Windows.

Але найцікавіше те, що з цих 1,5 млрд пристроїв тільки 700 млн працюють під управлінням новітньої ОС Windows 10. Тобто, виходить, що за останні півроку призначена для користувача база Windows 10 не змінилася - ще в травні під час конференції Build 2018 представники Microsoft повідомили про 700 млн пристроїв, що працюють під управлінням ОС Windows 10. При цьому до цього Windows 10 стабільно додавала по 100 млн нових користувачів кожні півроку.

З урахуванням того, що Windows 10, по суті, перестала рости, тепер незрозуміло, коли буде взята заповітна планка в 1 млрд пристроїв і чи буде вона взята взагалі. Поки немає очевидних передумов для відновлення зростання в майбутньому, особливо з урахуванням недавнього проблемного поновлення Windows 10 October 2018, яке через помилку без попереджень видаляли особисті файли користувачів, і підвищення цін на домашню версію ОС Windows 10.

Хіба що Microsoft вирішиться на перезапуск Windows 10 в мобільному сегменті, який продовжує показувати стабільне зростання.

Для порівняння, на сьогодні в світі є понад мільярд активних користувачів смартфонів iPhone і ще близько двох мільярдів смартфонів, що працюють під управлінням різних версій ОС Android. Тобто, очевидно, що мобільний сегмент - єдина для Microsoft можливість забезпечити подальше зростання ОС Windows 10, але поки ніщо не вказує на повернення Microsoft на ринок смартфонів.

Джерело: Gizchina
Переглядів: 15 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: