DVI

Вівторок, 24.04.2018, 21.04.45
Головна » 2016 » Жовтень » 20 » WhammyPhone - концепт музичного смартфона, який згинається
08.30.58
WhammyPhone - концепт музичного смартфона, який згинається

      Прототипи гнучких смартфонів вже демонструвалися різними виробниками, і поява чергового такого пристрою навряд чи викликало б подив. Але дослідники з Королівського Університету розробили мобільний пристрій, що поєднує в собі функції смартфона з гнучким дисплеєм і музичного інструменту. Апарат отримав назву WhammyPhone.

Цей пристрій дозволяє користувачеві згинати дисплей, витягуючи, тим самим, звукові ефекти. Це можуть бути звуки скрипки або гітари.

«WhammyPhone - це абсолютно новий спосіб взаємодії зі звуком, використовуючи смартфон. Він дозволяє досягти виразної подачі, яка зазвичай можлива лише з традиційними музичними інструментами», - заявив один з дослідників доктор Вертегаал (Dr. Vertegaal).

Пристрій оснащений гнучким сенсорним дисплеєм FOLED (Flexible Organic Light Emitting Diode) з Full HD роздільною здатністю 1920 × 1080. На дисплеї відображаються клавіші, які синтезує ПО в звуки. Правда, це ПО запускається на комп'ютері, а не на смартфоні. Завдяки наявності сенсорів згинання всередині WhammyPhone забезпечується можливість реагування на згинання - в даному випадку - шляхом вилучення звуків. Фактично, гнучкий дисплей WhammyPhone є контролер для управління звуком.

Крім звуків різних інструментів такий гнучкий смартфон може використовуватися і ді-джеями для управління частотою повторення музичних фрагментів.

Як відзначають розробники, перевагою WhammyPhone є наявність кінетичного зворотного зв'язку, властивої музичним інструментам, що дуже важливо для музикантів. Дослідники поки не уточнюють, коли їх розробка може з'явитися на ринку в складі комерційних продуктів.

Джерело: slashgear
Переглядів: 164 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: