10.09.44
WD об’єднала SSD на 120 ГБ і жорсткий диск на 1 ТБ в одному 2,5-дюймовому накопичувачі
WD об’єднала SSD на 120 ГБ і жорсткий диск на 1 ТБ в одному 2,5-дюймовому накопичувачі
        Компанія Western Digital представило 2,5-дюймовий комбінований накопичувач WD Black2, в конструкції якого використаний 2,5-дюймовий твердотільний накопичувач об’ємом 120 ГБ і жорсткий диск ємністю 1 ТБ. Нова модель підключається за допомогою єдиного кабелю і може бути встановлена ​​в стандартний 9,5 мм відсік, володіючи при цьому, як заявляє компанія, високим рівнем продуктивності, властивим твердотілим накопичувачам.
WDBlack2_Features_page_20

У компанії відзначають, що спроектовані для ентузіастів, працівників творчих професій і шанувальників комп’ютерних ігор, комбіновані накопичувачі WD Black2 відрізняються великою ємністю і високою продуктивністю, надаючи при цьому користувачеві повну свободу вибору місця і способу зберігання тих чи інших даних. Володіючи всіма перевагами пристроїв на базі магнітних носіїв і флеш-пам’яті, вони дозволяють вивантажити на жорсткий диск частину інформації з твердотільного накопичувача, що допомагає продовжити термін його служби.

У роботі WD Black2 не використовуються алгоритми кешування, а високу швидкість передачі даних забезпечує інтерфейс SATA 6 Гбіт/с. При цьому 2,5 – дюймовий накопичувач поставляється в стандартному корпусі товщиною 9,5 мм, оснащений коннектором SATA.

Вартість і дату початку продажів WD Black2 в Україні компанія обіцяє повідомити додатково.

Переглядів: 180 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close