DVI

Неділя, 25.02.2018, 05.20.46
Головна » 2017 » Липень » 13 » Waymo вчить свої автономні автомобілі виявляти транспорт екстрених служб
09.24.23
Waymo вчить свої автономні автомобілі виявляти транспорт екстрених служб
      Перш ніж самокеровані автомобілі вийдуть на дороги загального призначення, вони повинні навчитися повністю дотримуватися правил дорожнього руху, в тому числі поступатися дорогою транспортним засобам екстрених служб, наприклад карет швидкої допомоги. І компанія Waymo працює в цьому напрямку. Вона почала навчати свої самоврядні мінівени Chrysler розпізнавати їх зовнішній вигляд і звуковий супровід в умовах реального світу.

Waymo об'єднала зусилля з поліцейським управління міста Чандлер і пожежною службою штату Арізона, щоб провести тестовий день за участю автомобілів екстрених служб. Карети швидкої допомоги, поліцейські автомобілі і мотоцикли, пожежні автомобілі проїжджали біля мінівенів в денний і нічний час. При цьому датчики самоврядних автомобілів фіксували різні дані, пов'язані з рухом транспортних засобів екстрених служб, включаючи швидкість, відстань, кут руху та ін. В мінівенах Chrysler застосовувався новий набір сенсорів, включаючи власну систему визначення звуку, оновлений лідар, систему візуального спостереження, здатну розпізнавати автомобілі екстрених служб і їх проблискові вогні.

Після цього Waymo змогла скласти бібліотеку зовнішніх видів і звуків руху автомобілів екстрених служб. Компанія вже використовує зібрані дані для навчання систем самоврядних автомобілів, щоб ті могли виявляти походження сирен. Визначивши, де знаходиться автомобіль екстреної служби, самоврядний автомобіль зможе або з'їхати на узбіччя (якщо транспорт наближається ззаду), або поступитися дорогу на перехресті.

«Ця підготовка є ключем до надійного виявлення і реагування на автомобілі екстрених служб в Арізоні і за її межами», - йдеться в повідомленні в блозі компанії Waymo. «Навчаючи наші автомобілі цим передовим можливостям, ми наближаємося до того, щоб впроваджувати в світі по-справжньому самоврядні технології».

Джерело: The Verge
Переглядів: 110 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: