DVI

Понеділок, 19.11.2018, 05.00.59
Головна » 2017 » Листопад » 9 » Waymo оголосила про запуск в США повністю автономних таксі без водіїв-випробувачів за кермом
12.31.20
Waymo оголосила про запуск в США повністю автономних таксі без водіїв-випробувачів за кермом
      Як очікувалося раніше, стартап Waymo оголосив про запуск в США сервісу повністю автономних таксі на основі мінівенів Chrysler Pacifica Hybrid. Відмінною особливістю даної служби є той факт, що на водійському сидінні автомобіля не присутній співробітник сервісу або тестовий пілот, який міг би взяти управління в свої руки в аварійній ситуації.

За деякими даними, на початковому етапі інженери Waymo все ж будуть присутні в автономному таксі, однак вони займатимуть одне з місць на задніх рядах, не торкаючись керма під час поїздки. Для учасників програми тестування поїздки на автономних таксі будуть безкоштовними, їх почнуть запрошувати скористатися сервісом "в найближчі місяці". Сервіс запустять в Чандлері, передмісті Фенікса, який вже використовується компанією в якості випробувального полігону.
Вибір припав саме на це місто з цілої низки причин, серед яких хороша погода, широкі вулиці і відносно невелика кількість пішоходів. Також варто відзначити, що в Арізоні діють найм'якші в США правила з приводу тестування безпілотних автомобілів - вони можуть пересуватися по вулицях без водія в салоні, але за умови, що ліцензований водій зможе при необхідності віддалено втрутитися в процес водіння, а сама компанія бере на себе повну відповідальність за поведінку свого безпілотника на дорозі.

Для того, щоб даний проект став можливим, фахівці Waymo провели понад 20 тисяч тестів, досліджуючи різноманітні нетипові сценарії використання безпілотних таксі. Отримані дані використовувалися для створення віртуального симулятора, в якому алгоритми компанії "проїжджали" понад 10 млн миль щодня.

У підсумку ці автономні автомобілі стали "найбільш досвідченими водіями на дорозі", які не здійснюватимуть дитячі помилки. Але якщо раптом це все ж станеться, то пасажири зможуть безпечно завершити поїздку, натиснувши відповідну кнопку в салоні.

Джерело: Waymo
Переглядів: 163 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: