DVI

Четвер, 26.04.2018, 14.10.59
Головна » 2016 » Листопад » 9 » Вже в 2018 році НЕК «Укренерго» почне впроваджувати розумні мережі енергопостачання Smart Grid
12.00.39
Вже в 2018 році НЕК «Укренерго» почне впроваджувати розумні мережі енергопостачання Smart Grid

      Уже в 2018 році НЕК «Укренерго» планує приступити до впровадження розумних мереж енергопостачання Smart Grid, за допомогою яких електромобілі зможуть не тільки отримувати необхідну їм для роботи електричну енергію, а й «зливати» назад в об'єднану енергосистему України надлишки. Про це на 7-м Європейсько-Українському Енергетичному Дні повідомив директор з комунікацій та міжнародного співробітництва компанії Михайло Бно-Айріян.

За його словами, ППЕ-2 - спільний проект «Укренерго» і Всесвітнього банку - передбачає інвестиції в проект Smart Grid в розмірі $ 48,5 млн. Він особливо підкреслив, що проект Smart Grid відкриває шлях до застосування ряду інноваційних технологій.

Тобто, ініціатива Vehicle-to-grid (V2G) дозволить власникам електромобілів заряджати свої транспортні засоби від енергомережі в нічний час, коли ціна на електроенергію найнижча, а потім продавати її назад в енергомережу в години пікових навантажень за вищою ціною, або ж використовувати електромобіль як джерело енергопостачання власного будинку.

Також Михайло Бно-Айріян зазначив, що «Укренерго» планує зробити пілотний проект на базі автопарку компанії для демонстрації життєздатності і переваг концепції. Отриманий в рамках проекту досвід в подальшому хочуть розширити на широкий спектр споживачів. На даний момент компанія роздумує над закупівлею електромобілів і консультується з різних технічних питань з іноземними інвесторами.

М.Бно-Айріян також повідомив, що «Укренерго» розраховує найближчим часом почати використання безпілотних літальних апаратів - для огляду протяжних ЛЕП і високих опор без підйому співробітників на них. Крім цього, компанія готуватися до впровадження нової IT-платформи.

Джерело: ecoautoinfo
Переглядів: 213 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: