DVI

Вівторок, 19.11.2019, 05.01.17
Головна » 2013 » Серпень » 27 » Вулична програма тренувань на тиждень
17.21.03
Вулична програма тренувань на тиждень
Улічная програма тренувань на неделю
     Минулого разу ми говорили про програми тренувань в будинку, як про можливість підготувати себе до подвигів в залі, як про можливість економії коштів, та й просто ненудного час проведення. На вулиці ще досить тепло, а вдома у квартирі навіть задушливо і жарко тому сьогодні поговоримо про тренування на вулиці.

Сьогодні це задоволене популярне протягом воркаут, і повірте, бруси-турничок сьогодні використовують досить багато народу. Одним словом, прийшовши на найближчу вуличну спортмайданчик ви навряд чи побачите гопників, що використовують бруси в якості сидіння для розпивання Балтики 9. Отже, вперед покращувати свою форму, та ще до всього і до решти отримувати свіже повітря в необмежених обсягах.

Програма включає в себе щоденні заняття. У минулій статті я написав, що займатися щодня шкідливо і це правильно, однак ця програма, що складається з 6 тренувань по днях тижня і неділі в якості вихідного, для тих хто не може дозволити собі займатися через день по годині або більше. Іншим словом у них просто немає іншого виходу як приділяти по 20-30 хвилин кожен день, навантажуючи різні групи м'язів у різні дні. Повірте, ефект теж буде.

понеділок

 1. Почнемо з пробіжки (з 1 або 1.5 км вирішувати вам, але вже точно не менше). Головне не нарощуйте дистанцію занадто швидко інакше м'язи будуть просто не готові до такого навантаження.
 2. Підйом колін у висі на турніку - 10-15 разів
 3. Прес на брусах 10-15 разів

вівторок

 1. Скакалка - хвилин 5-10, знову ж підбираємо станом
 2. Підтягування широким хватом 5 разів
 3. Підтягування вузьким хватом 6 разів
 4. Підтягування середнім хватом 10 разів

середу

 1. Пробіжка
 2. Віджимання (кол-во підібрати)
 3. Махи руками до носків
 4. Віджимання на брусах 10-15 разів

четвер

 1. Присідання 30-60 разів
 2. Разведения ніг у куточку на брусах (обмовлюся для непідготовлених може бути складно, якщо так замініть підніманням ніг у висі на турніку)
 3. Прес на брусах 10-15 разів

п'ятницю

 1. Випади поперемінно ногами 10-15 разів на ногу
 2. Підтягування широким хватом - 5 разів
 3. Підтягування вузьким хватом - 6 разів
 4. Підтягування середнім хватом - 10 разів

суботу

 1. Скакалка 5-10 хвилин
 2. Нахили в сторону з піднятою вгору рукою 15-20 разів
 3. Прес на брусах

неділю - заслужений відпочинок

Обмовлюся ще раз - ця програма для людей з тотальною нестачею часу, але які проте заради своєї фігури і загального стану все таки видряпують час на 20-30 хвилинну прогулянку. Цілком зрозуміло, що після 2 тижнів занять у дзеркалі ви не побачите бицуха розміром з літрову банку, однак приведете м'язи в тонус і скинете парочку зайвих кілограм.

Удачі в спортивних звершеннях)

Переглядів: 556 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: