DVI

Вівторок, 24.04.2018, 21.09.04
Головна » 2016 » Жовтень » 21 » Всі нові автомобілі Tesla будуть оснащуватися повністю автономним автопілотом
08.30.39
Всі нові автомобілі Tesla будуть оснащуватися повністю автономним автопілотом

      Сьогодні вночі компанія Tesla Motors досить несподівано оголосила, що всі нові автомобілі, включаючи Model 3, будуть оснащуватися комплексом апаратного забезпечення, необхідного для повністю самостійної роботи автопілота, який зможе гарантувати набагато більш високий рівень безпеки, ніж при управлінні людиною.

Як повідомляється, нова система автономного управління включає в себе, в числі іншого, вісім камер, які забезпечують 360-градусний кут огляду навколо автомобіля на відстані до 250 метрів, і 12 удосконалених ультразвукових датчиків, що визначають тверді і м'які об'єкти на дистанції майже в два рази більшою, чим раніше. Також в складі системи згадується новий радар з удосконаленою функцією обробки даних, здатний бачити крізь дощ, густий туман і пил.

І хоча Tesla вже почала оновлювати автомобілі повноцінним автопілотом, можна не поспішати з покупкою новенького Model S і Model X, оскільки система запрацює не раніше 2017 року. Саме цей термін Ілон Маск позначив в якості орієнтира для проведення публічної демонстрації системи в дії - автомобіль повинен самостійно здійснити переїзд з Нью-Йорка в Лос-Анджелес. Відзначимо, що Ілон Маск давав аналогічні обіцянки і раніше. Цей час необхідний компанії для додаткового калібрування системи шляхом подолання мільйонів кілометрів шляху в реальних умовах водіння на дорогах загального користування.

Маск стримав своє слово і опублікував коротке відео з демонстрацією можливостей автопілота нового покоління. На відео показано, як кросовер Model X, покладаючись на автопілот, без допомоги людини виїжджає з гаража, потім пересувається вулицями, автомагістралями і самостійно знаходиться вільне місце на парковці і паркується.

Джерело: Tesla і The Verge

Переглядів: 217 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: