DVI

Середовище, 21.08.2019, 19.47.19
Головна » 2013 » Квітень » 5 » Все що потрібно знати про Facebook Home
10.53.27
Все що потрібно знати про Facebook Home
Все що потрібно знати про Facebook Home

        Останні кілька днів багато авторитетних видань публікували чутки про так званий смартфоні Facebook Phone, який на ділі виявився щось зовсім іншим. Засновник  Марк Цукерберг сьогодні розвіяв усі міфи, офіційно представивши новий спосіб інтеграції Facebook з Android-пристроями. Facebook Home представляє собою переосмислення того, як Facebook повинен виглядати на платформі Android, дбаючи про інтереси та зручності користувачів.


За словами Цукерберга, це прекрасний спосіб перетворити Android-смартфон в соціальний устрій, про що свідчать як нова реклама, так і заява голови Facebook про те, що смартфони розробляються з оглядкою на програмні продукти.

Аналогічно тому, як HTC One отримав Flipboard-подібний інтерфейс, надбудова до програмній платформі Facebook Home за допомогою функції під назвою Cover Feed поставляє поновлення з соціальної мережі прямо на домашній екран користувача. Контент з Facebook займає весь екран, і не надає жодних інструментів для навігації.

Ще однією особливістю Facebook Home є функція під назвою Chat Heads, яка значно полегшує доступ користувача до спілкування в соціальній мережі. Функція працює з Facebook Messenger і текстовими повідомленнями, але не підтримує сторонні додатки для обміну повідомленнями.

Facebook Home буде доступно користувачам з 12 квітня для певних моделей смартфона (HTC One і One X, Samsung Galaxy S III, Galaxy S 4 і Note II), а завантажити його у вигляді Android-додатки можна буде безкоштовно з Google Play. Компанія HTC анонсувала модель смартфона з передвстановленою надбудовою - HTC First з дворічним контрактним буде доступу 12 квітня за 100 доларів.

Рекламний ролик Facebook Home:

Переглядів: 277 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: