DVI

Неділя, 25.02.2018, 05.38.48
Головна » 2017 » Червень » 22 » ВРУ провалила законопроект, який полегшив би вихід на український ринок PayPal, Apple Pay,Google Wallet і інших міжнародних платіжних систем
11.00.43
ВРУ провалила законопроект, який полегшив би вихід на український ринок PayPal, Apple Pay,Google Wallet і інших міжнародних платіжних систем
      Верховна Рада України не підтримала в першому читанні законопроект № 5361-д «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання переказу коштів», який полегшував вихід на український ринок PayPal, Apple Pay, Google Wallet і інших міжнародних платіжних систем.

За прийняття законопроекту за основу проголосували всього 180 депутатів з необхідних 226. Голова ВРУ Андрій Парубій безуспішно спробував повернути законопроект на доопрацювання.

Документ давав право емітувати електронні гроші не тільки банкам, але й іншим фінансовим організаціям, що мають ліцензію на переказ коштів без відкриття рахунків. Також законопроект дозволяв Держказначейству випускати електронні гроші для оплати податків і інших обов'язкових платежів.

НБУ заявив, що розчарований результатом голосування:

«Національний банк неодноразово підкреслював актуальність законодавчих змін у сфері регулювання діяльності платіжних систем. Це обумовлено потребою в імплементації норм європейського права та стрімким розвитком платіжного ринку як в Україні, так і в світі. Національний банк сподівається, що регулювання переказу коштів буде законодавчо оновлено і буде грунтуватися на зрозумілих, рівних і справедливих правилах».

Джерело: AIN
Переглядів: 96 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: