DVI

П'ятниця, 20.04.2018, 21.23.10
Головна » 2016 » Вересень » 18 » Восьмирічна користувачка оновленого iMessage отримала жорстку порнографічну GIF-анімацію, просто ввівши слово «величезний»
13.00.32
Восьмирічна користувачка оновленого iMessage отримала жорстку порнографічну GIF-анімацію, просто ввівши слово «величезний»

      За даними джерела, у компанії Apple поки не виходить повністю позбутися від контенту порнографічного змісту, який з'явився в месенджері iMessage після впровадження підтримки анімованих GIF-файлів. Буквально вчора ресурс Deadspin виявив анімаційний ролик непристойного змісту з маленькими поні My Little Pony, який відображався за пошуковим запитом butt ( «дупа»). Apple буквально відразу внесла відповідні зміни в пошукові алгоритми месенджера, заблокувавши цього пустотливого поні, але, як пізніше з'ясувалося, проблема куди серйозніше.

Джерело отримало лист від жінки, чия восьмирічна дочка, набираючи повідомлення своєму батькові, несподівано побачила «дуже специфічне зображення», на якому була зображена «жінка, що займається оральним сексом з дуже заможним чоловіком». Її дочка не виконувала ніяких таких пошукових запитів, а лише ввела слово «huge» ( «величезний»).

Підтримка «гифок» - одне з ключових нововведень в оновленому додатку iMessage, яке прийшло разом з новою ОС iOS 10. Компанія Apple заблокувала «дорослу» сексуальну термінологію в пошукових алгоритмах сервісу, але з якоїсь невідомої причини контент порнографічного змісту продовжує просочуватися крізь фільтри при введенні, здавалося б, звичайних слів на кшталт «гігантський».

Як повідомляється, в iMessage можна знайти й інші картинки з оголеними тілами, задавши в пошуку різні частини тіла, написані з орфографічними помилками, хоча нічого такого за словами на кшталт «гігантський» до цього не помічалося.

В Apple запит The Verge з проханням роз'яснення ситуації поки залишили без відповіді, хоча пройшло вже більше 24 годин з моменту виявлення поні. Втім, і поні, і величезний вже потрапили в «чорний список» пошукових запитів. Відзначимо, що функцію пошуку по GIF-файлів працює на пошуковому движку Bing, але в Microsoft поки теж не поспішають робити публічні заяви.

Джерело: The Verge
Переглядів: 132 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: