DVI

Понеділок, 24.09.2018, 05.12.46
Головна » 2018 » Вересень » 15 » Volvo Trucks представила автономний безкабінний електрогрузовик Vera для регулярних поїздок на невеликі відстані
09.29.43
Volvo Trucks представила автономний безкабінний електрогрузовик Vera для регулярних поїздок на невеликі відстані
      Компанія Volvo Trucks представила автономний електрогрузовик майбутнього Vera, який відрізняється повною відсутністю кабіни водія. Рішення призначене для регулярних і повторюваних поїздок, яким властиві відносно невеликі відстані, великі обсяги товарів і висока точність доставки. Типовим прикладом таких транспортних завдань є, наприклад, рейси між логістичними пунктами, але можливі й інші варіанти.Транспортне рішення включає в себе автономні, підключені електричні транспортні засоби Volvo Vera і центр управління транспортом. Електрогрузовик укомплектований трансмісією і акумуляторним блоком того ж типу, що і використовувані в комерційних електричних вантажних автомобілях Volvo Trucks. За своїм форматом новинка повністю сумісна з існуючими вантажними автомобілями і причепами.

Автономний електрогрузовик оснащений системами автономного водіння і підключений до хмарного сервісу та центру управління транспортом. Вантажівка Volvo Vera визначає своє поточне місце знаходження з точністю до сантиметрів, детально відстежує і аналізує навколишнє оточення, що дозволяє точно розуміти, що відбувається з іншими учасниками дорожнього руху і реагувати на їх дії.


У свою чергу центр управління транспортом контролює рейс і визначає положення кожного транспортного засобу, заряд акумуляторів, вміст вантажу, експлуатаційні вимоги і ряд інших параметрів. Як і у випадку з промисловим виробництвом, швидкість і хід роботи настроюються, щоб уникнути непотрібного очікування і підвищити точність доставки.

Таким чином можна буде звести до мінімуму витрати у вигляді буферних запасів і збільшити доступність. Робота транспортних засобів, що курсує по одному і тому ж маршруту, координується таким чином, щоб створити оптимальний потік. За заявою виробника, концепт Volvo Vera буде доопрацьовуватися спільно з обраними клієнтами, які працюють в пріоритетних галузях.

Нагадаємо, що аналогічний проект показав шведський стартап Einride, який вже представив два безпілотника і безкабінну модель - електрогрузовика T-Pod і електролісовоз T-Log. А недавно компанія Bosch показала електричний напівпричіп, який виробляє енергію за рахунок рекуперації і потенційно здатний самостійно паркуватися.

Джерело: Volvo Trucks
Переглядів: 16 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: