DVI

Вівторок, 24.04.2018, 15.12.23
Головна » 2016 » Вересень » 8 » Volvo і Autoliv створили спільне підприємство для розробки систем автопілотування, які вони збираються продавати всім бажаючим
17.00.26
Volvo і Autoliv створили спільне підприємство для розробки систем автопілотування, які вони збираються продавати всім бажаючим

      Автовиробник Volvo вирішив займатися розробкою систем автопілотування не самостійно, а в партнерстві зі шведським постачальником систем безпеки Autoliv. Більш того, плодами праці спільного підприємства зможуть скористатися не тільки його розробники, а й усі бажаючі, так як одним із завдань нової компанії стане продаж програмного забезпечення для самокерованих автомобілів інших підприємств.

Штат нового підприємства складуть представники обох компаній, який в даний момент займаються відповідним напрямом в Volvo і Autoliv. На першому етапі спільне підприємство з штаб-квартирою в шведському Гетеборзі складатиметься з близько 200 осіб, в подальшому кількість працівників розраховують збільшити до 600 чоловік.

Спільне підприємство розраховує почати продажі допоміжних систем автопілотування (driver assistance) вже в 2019 році, а повноцінний автопілот для автомобілів (full-fledged autonomy) повинен з'явитися в портфоліо компанії в 2021 році. Про орієнтовну вартість систем даних поки немає.

Відзначимо, що немає ніяких сумнівів, що для багатьох автовиробників покупка готової системи буде більш вигідною з економічної точки зору, ніж самостійна розробка власних технологій.

Джерело: Engadget
Переглядів: 140 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: