DVI

Середовище, 25.04.2018, 17.40.23
Головна » 2017 » Січень » 1 » Volkswagen збирається найняти більше тисячі IT-фахівців
10.41.50
Volkswagen збирається найняти більше тисячі IT-фахівців
      Найбільший німецький автовиробник Volkswagen Group збирається суттєво розширити свій IT-підрозділ фахівцями, які мають займатися питаннями штучного інтелекту, віртуальної реальності, обробкою великих масивів даних Вибрати (великі дані) і іншими передовими технологіями. У найближчі три роки компанія збирається найняти близько 1000 висококваліфікованих фахівців, переманивши їх з компаній, які займаються дослідженнями, хайтек-розробками і розробкою ігор.

Половина з тисячі новачків будуть працювати в Вольфсбурзі (Німеччина), де приєднаються до головного ІТ-підрозділу в штаб-квартирі компанії, а також до підрозділів ІТ-лабораторії в Вольфсбурзі, Берліні та Мюнхені. Дані лабораторії займаються створенням нових рішень в таких сегментах, як Інтернет речей, Big Data, промисловість 4.0, різноманітні мобільні і підключаємі сервіси, віртуальна реальність і звичайно ж напрямок самокерованих автомобілів.


За останні кілька місяців Volkswagen Group вже найняла декілька IT-фахівців з різних країн і галузей, включаючи експертів з робототехніки, дизайнерів і дослідників штучного інтелекту, які поповнили ряди Virtual Engineering Lab, Лабораторія даних, Smart Lab виробництва, Мислеоснова концентратор та інших IT- підрозділів автовиробника.

На цьому тлі вельми цікаво виглядають повідомлення про те, що Volkswagen збирається скоротити свій штат на 30 тисяч осіб до 2025 року, при цьому тільки в Німеччині буде звільнено 23 тисячі працівників. Також повідомлялося, що німецький автовиробник має намір вкласти не менше $ 3,5 млрд в запуск власного виробництва автомобільних акумуляторів і реконструкцію існуючих заводів для випуску електромобілів.

Джерело: Volkswagen
Переглядів: 199 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: