DVI

Четвер, 26.04.2018, 03.15.58
Головна » 2017 » Липень » 10 » Volkswagen має намір зробити заправки для електрокарів повністю автоматичними
12.00.07
Volkswagen має намір зробити заправки для електрокарів повністю автоматичними
      Німецький автоконцерн Volkswagen оголосив про розширення партнерства з Kuka, виробником промислових роботів, також розташованому в Німеччині. У спільній заяві компанії розповіли, що відтепер вони займуться розробками, покликаними полегшити водійську рутину за допомогою роботизованих пристроїв.

При цьому один з проектів, над якими почнуть спільно працювати обидві компанії, буде полягати в розробці рішення, яке дозволить автоматично з'єднувати електрокари із зарядними станціями, щоб водієві не доводилося навіть залишати автомобіль.

Відзначимо, що Volkswagen і Kuka далеко не перші автовиробники, які зацікавилися подібними системами. Ще в 2015 році Tesla представила відео, на якому зображений експериментальний робот, здатний самостійно визначити місце розташування зарядки електрокара і підключити його до мережі.

Наостанок зазначимо, що Volkswagen і Kuka не мають наміру обмежитися одними тільки розумними зарядними станціями. Якщо вірити їх заяві, вони займуться цілим спектром розробок для електромобілів. Правда, ні про що конкретне, крім автоматизованих зарядок, на даний момент оголошено не було.

«У майбутньому роботи будуть допомагати людям у багатьох рутинних завданнях. При цьому рутину майбутнього неможливо уявити без безпілотних автомобілів, які внесуть істотний внесок в безпеку, зручність і доступність автомобільних перевезень. Мета нашого партнерства - це розробити нову стратегію, яка дозволить втілювати інноваційні концепти майбутнього в життя», - йдеться в заяві.

Джерело: Engadget
Переглядів: 58 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: