DVI

Субота, 20.01.2018, 12.44.29
Головна » 2016 » Жовтень » 26 » Водневі автобуси Toyota FC Bus, які є за сумісництвом потужними аварійними генераторами, виїдуть на маршрут в Токіо вже в 2017 році
10.00.43
Водневі автобуси Toyota FC Bus, які є за сумісництвом потужними аварійними генераторами, виїдуть на маршрут в Токіо вже в 2017 році

      Ми вже писали про декілька прийдешніх технологічних нововведеннях, приурочених до проведення Літніх Олімпійських ігор 2020. Нагадаємо, Sony і Panasonic планують налагодити випуск перших телевізорів формату 8K UHDTV, відповідним дозволом 7680х4320 пікселів, що в 16 разів вище дозволу Full HD, а медалі для самих ігор, як очікується, віділлють з переробленої електроніки. Новий пункт в цьому списку ноу-хау для Олімпіади-2020 стосується ринку автобусів і пасажирських перевезень. Компанія Toyota планує почати продажі автобусів на паливних елементах (FC Bus) вже на початку 2017 року.

Як повідомляється, компанія вже провела відповідні тести. Перші два таких автобуса вийдуть на маршрут в Токіо в наступному році, а до початку Олімпійських ігор 2020 року компанія планує збільшити автопарк до 100 штук. У рух автобус Toyota FC Bus приводить пара установок на водневих паливних елементах потужністю по 113 кВт кожна.

Цікавою особливістю автобусів FC Bus, розроблених за участю компанії Hino Motors, є можливість їх використання в якості аварійного генератора потужністю 9 кВт. В даному випадку десяти баків для водню сумарним об'ємом 600 л, на якому працюють паливні елементи установки, вистачить для вироблення 235 кВ∙год електроенергії. Це приблизно втричі більше енергії, ніж якщо використовувати в аналогічних цілях батарею електромобіля Tesla Model S.

Відзначимо, що FC Bus не є першим транспортним засобом, яке можна використовувати в якості генератора для вироблення енергії. Водневий пікап Chevrolet Colorado ZH2 для армії США, про який ми розповідали на початку місяця, відрізняється аналогічною здатністю, але його можливості в цьому плані набагато скромніше. За словами виробника, паливні елементи Toyota FC Bus можуть виробити достатньо електрики, щоб висвітлити ціле приміщення на зразок шкільного спортзалу.

Розміри Toyota FC Bus складають 10,5х2,5х3,3м. Він розрахований на перевезення 77 осіб, включаючи водія. У салоні є 26 сидячих і 50 стоячих місць.

Джерело: The Verge
Переглядів: 103 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: