DVI

Четвер, 26.04.2018, 14.13.33
Головна » 2017 » Червень » 27 » Вміння аналізувати дані - найпопулярніший навик найближчого майбутнього
11.00.24
Вміння аналізувати дані - найпопулярніший навик найближчого майбутнього

      Джек Ма, засновник китайського інтернет-гіганта Alibaba, якого ми тільки недавно згадували, зробив ще одну досить цікаву заяву. Ма висловив думку, що прямо зараз світ стоїть на порозі серйозних змін. Протягом наступних 30 років, штучний інтелект буде знати набагато більше людей, в зв'язку з чим число робочих місць істотно скоротиться.

«Світ готується до нового технологічного витка. - каже Ма. - Ті, хто продовжить йти з прогресом нога в ногу, - ті збагатяться; стануть успішними. Однак майбутнє тих, хто дозволить собі залишитися за технологічним бортом, буде дуже болючим».

При цьому мільярдер уточнює, що в основі нової швидкозростаючої технологічної хвилі лежать дані. Таким чином, прогнозує підприємець, навички, пов'язані з умінням аналізувати інформацію, вже найближчим часом стануть надзвичайно цінними на ринку праці.

«Світ поступово перетворюється в набір даних, - стверджує Ма. - Починається період інформатизації всього і вся».

Також Ма повідав про те, що Alibaba зберігає неймовірну кількість даних про своїх користувачів. Ці поклади інформації, пояснює Ма, і дозволили йому усвідомити, як буде змінюватися світ в найближчі десятиліття.

«Дані будуть грати дуже важливу роль в житті кожного з нас. - вважає Ма. - Як тільки концепція «інтернету речей» стане реальністю, люди спробують поєднати абсолютно все».

Втім, Ма - аж ніяк не єдиний бізнесмен, який підкреслив наростаючу важливість вміння аналізувати дані. Так, глава Tesla і SpaceX Ілон Маск працює над проектом Neuralink, який дозволить безпосередньо з'єднати людський мозок і комп'ютер. За словами американського підприємця, завдяки нейроінтерфейсам люди зможуть обробляти інформацію набагато швидше.

Співзасновник Microsoft Білл Гейтс вважає, що аналіз так званої big data докорінно змінить глобальну систему охорони здоров'я: люди навчаться запобігати розвитку самих різних хвороб.

Крім того, Ерік Шмідт, виконавчий директор консорціуму Alphabet, материнської компанії Google, заявив, що вмінню аналізувати дані сьогодні потрібно навчати всіх підряд, оскільки ці знання вже зовсім скоро будуть потрібні буквально кожному фахівцю.

«Під умінням аналізувати дані, - сказав Шмідт, - я маю на увазі базові знання про принципи статистики, про те, як люди приходять до тих чи інших висновків на основі наявної інформації».

«Я думаю, що базове розуміння, що таке дата-аналітика, буде дуже популярним вже зовсім скоро, - додав ТОП-менеджер Alphabet. - Адже саме в цей бік світ рухається на наших очах».

Джерело: CNBC
Переглядів: 68 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: