11.33.17
Власникам Mac - ніколи не встановлюйте MacKeeper
Власникам Mac - ніколи не встановлюйте MacKeeper

             Якщо ви використовуєте вдома або на роботі комп'ютери  Apple Mac , то з імовірністю 99% вам попадалася на очі реклама додатка MacKeeper, яка обіцяє прискорити ваш Мак в рази і зробити його краще, швидше і світліше.


Якщо лінь читати далі, то скажу коротко - НІКОЛИ не ставте MacKeeper собі на комп. Якщо потрібні подробиці то прошу в продовження поста.

Для початку подивіться приємний огляд програми MacKeeper , щоб змогли зрозуміти, а що вона власне робить :

 Не знаю як Гугл таке дозволяє, але по суті це звичайна рекламна програма, яка симулює якусь діяльність, по факту ж ніякого заявленого ефекту ви не побачите, хіба що ваш гаманець дійсно стане легше і швидше (позбавившись від зайвих купюр). 

Крім того, я досить докладно повивчати відгуки про MacKeeper , як серед співвітчизників, так і в західній пресі. Саме часте що зустрічав - це питання, а як видалити MacKeeper (спосіб видалення описаний у відео вище речі).

Крім того ряд людей говорило щось на кшталт: "Спасибі за роботу MacKeeper. Після його роботи сиджу переставляю систему з нуля. Тепер то точно буде працювати швидше)" . І так далі, в тому ж дусі.

Разом , повністю ігноруйте програму MacKeeper і її обіцянки зробити ваше життя райської. Задовбали потім його зносити.

P.S. Ходять чутки що таке ж щастя під Windows називається TuneUp Utilities , висновки та дії теже ;).

Переглядів: 416 | Додав: dvi | Теги: Apple Mac | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close