DVI

Субота, 21.04.2018, 12.51.00
Головна » 2016 » Грудень » 21 » Власникам електромобілів Tesla, які паркуються на станціях Supercharger, тепер доведеться платити за кожну хвилину простою
12.00.30
Власникам електромобілів Tesla, які паркуються на станціях Supercharger, тепер доведеться платити за кожну хвилину простою
      Як відомо, деякі власники електромобілів Tesla Motors зловживають станціями фірмової мережі швидкої підзарядки Supercharger, використовуючи їх в якості безкоштовної парковки. Минулого тижня засновник і глава компанії дав ясно зрозуміти, що знає про проблему, і пообіцяв розібратися. Загалом, відповідь виробника не змусив себе чекати.

Днями компанія сповістила про зміни в роботі мережі Supercharger. Тепер за кожну хвилину простою на станції Supercharger з повністю зарядженої акумуляторної батареї власники автомобілів Tesla будуть платити по $ 0,4. Така плата передбачена для ринку США, в інших країнах діють інші тарифи.

В оновлених умовах використання сервісу йдеться, що незадовго до закінчення зарядки акумулятора власник автомобіля Tesla буде отримувати відповідне повідомлення. Ще одне повідомлення буде відправлятися безпосередньо після завершення процесу зарядки. Після цього власник електромобіля зобов'язаний протягом п'яти хвилин відігнати машину зі станції, в іншому випадку йому доведеться заплатити за простій по згаданому вище тарифу.

Слід згадати, що виробник спочатку припускав можливість зловживання на зарядних станціях Supercharger, але не стали поспішати з заходами, понадіявшись на порядність водіїв. Як виявилося, даремно.

Зараз по всьому світу налічується 769 станцій швидкої зарядки Tesla Supercharger з 4876 точками підключення електромобілів. Кожна точка підключення може забезпечувати пікову зарядну потужність до 120 кіловат. Акумулятор місткістю 90 кіловат-годин такі станції дозволяють зарядити до 80 відсотків за 40 хвилин і до 100 відсотків за 75 хвилин.

Не зайвим буде нагадати, що з 1 січня 2017 року покупцям нових машин Tesla доведеться в обов'язковому порядку платити за користування електрозаправками.

Джерело: Engadget
Переглядів: 148 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: