DVI

Понеділок, 19.03.2018, 08.52.41
Головна » 2016 » Вересень » 5 » Власник вибухновшого з ракетою Falcon 9 супутника зажадав від SpaceX безкоштовний запуск або $ 50 млн компенсації
15.00.57
Власник вибухновшого з ракетою Falcon 9 супутника зажадав від SpaceX безкоштовний запуск або $ 50 млн компенсації

      Недавній вибух ракети Falcon 9 під час випробувань на мисі Канаверал дорого обійдеться компанії SpaceX і іншим причетним сторонам. Нагадаємо, тоді разом з ракетою був знищений і супутник, який вона повинна була вивести на орбіту. Тепер SpaceX зобов'язана компенсувати компанії Space Communication Ltd. втрату супутника у вигляді виплати $ 50 млн або безкоштовний запуск чергового супутника. Це дуже цікаво, оскільки сам супутник напевно був застрахований і компанія отримає відповідні виплати. Крім цього в черговий раз згадується, що майбутні запуски SpaceX знаходяться під загрозою через пошкодження пускового майданчика і деяких інших обставин.

Створення, підготовка до запуску і експлуатація супутника AMOS-6, який повинен був істотно розширити різноманітність телекомунікаційних сервісів Spacecom, обійшлися компанії більш ніж в $ 195 млн. Представники Spacecom також заявили, що можуть отримати більше $ 205 млн з компанії Israel Aircraft Industries, яка займалася будівництвом супутника. SpaceX поки не уточнила, який тип страховки вона придбала для ракети і які ризики вона покриває.

Якби супутник був планово запущений в ці вихідні, він використовувався б для забезпечення бездротового підключення до частин Африки на південь від Сахари, в рамках ініціативи Facebook Internet.org. Компанія співпрацювала з Eutelstat Communications для реалізації такої можливості.

Втрата супутника має великий негативний вплив на компанію Spacecom. Очікується, що через це капітал компанії зменшиться на суму від $ 30 млн до $ 123 млн. Але це ще не все. Однією з умов покупки Spacecom китайської Beijing Xinwei Technology Group якраз був запуск супутника AMOS-6. Тепер немає впевненості, що Beijing Xinwei Technology Group все ще зацікавлена ​​в цій угоді.

Джерело: The Verge
Переглядів: 131 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: