DVI

Вівторок, 23.10.2018, 01.39.26
Головна » 2018 » Січень » 13 » Влада Китаю вже приступили до згортання діяльності майнерів. На країну припадає 80% майнінгових потужностей світу
10.00.50
Влада Китаю вже приступили до згортання діяльності майнерів. На країну припадає 80% майнінгових потужностей світу
      Ні для кого не секрет, що на Китай припадає левова частка майнінгових потужностей світу (близько 80%, за останніми оцінками) і буквально минулого тижня Reuters повідомив про ініціативу Народного банку Китаю, що стосується обмеження обсягів електроенергії, що витрачається на майнінг криптовалюти. Тепер видання The Wall Street Journal підтверджує ці дані.

За даними джерел, міжвідомча група з вивчення фінансових ризиків в інтернеті під керівництвом центрального банку Китаю випустила відповідну директиву, що передбачає поступове згортання роботи майнерів в Китаї. Більш того, за інформацією видання, регіональна влада вже приступили до виконання приписи, незважаючи на те, що конкретних термінів припинення роботи майнерів в листі не було.

Засновник великого майнінгового пулу F2Pool, на який припадає 9% вироблених за останній місяць біткоінів, підтвердив існування цих самих директив від місцевої влади.

На думку експертів, одночасне відключення розташованих в Китаї потужностей малоймовірно - в тому числі тому, що Китай закручує гайки в сфері обігу біткоінів протягом місяців, і багато майнерів вже могли перевезти звідти обладнання.

У той же час співробітник американської компанії Chainalysis, яка розробляє ПО проти використання криптовалюти у відмиванні грошей, зазначає, що в разі швидкого відключення китайських майнерів на стабілізацію системи біткоінів можуть піти тижні і місяці.

Майнери виробляють біткоіни шляхом вирішення складних математичних задач на потужному комп'ютерному обладнанні. У Китаї їх «ферми» розташовуються в основному в малонаселених окраїнних районах з недорогою електрикою і прохолодним кліматом. Як зазначає газета, 80% потужності, витраченої на створення біткоінів за останні 30 днів, припадає на Китай.

Джерело: The Wall Street Journal і meduza
Переглядів: 69 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: