DVI

Вівторок, 24.04.2018, 15.17.02
Головна » 2016 » Вересень » 20 » «ВКонтакті» запустив систему грошових переказів між користувачами
17.00.57
«ВКонтакті» запустив систему грошових переказів між користувачами

      З 20 вересня в соціальній мережі «ВКонтакті» до повідомлень можна прикріплювати грошові перекази, повідомила прес-служба соцмережі. На даний момент відправити переказ можна з карт Mastercard, Maestro і Visa, випущених в Росії. А отримати - на карти, випущені в Росії, Азербайджані, Вірменії, Білорусі, Німеччини, Грузії, Ізраїлі, Італії, Казахстані, Латвії, Литві, Молдавії, Румунії, Узбекистані, Франції, Чехії та Естонії (як бачимо, України в цьому списку поки немає).

При цьому знати номер картки одержувача не потрібно: він сам вибере, куди вивести кошти.
При переказі з Mastercard комісія не стягується, а у випадку з Visa вона становить 1%. Мінімальна сума переказу - 100 рублів (~ 40 грн), а максимальна - 75 тисяч рублів (~ 30 тисяч грн). Мінімальна комісія для Visa становить 40 рублів (~ 15 грн). Користувачам Mastercard при переказах до кінця року обіцяють дарувати стікери для повідомлень.

«Термін зарахування коштів на карту одержувача залежить від банку, що випустив карту, і становить від декількох хвилин до декількох днів. Одержувач може прийняти переказ протягом п'яти діб з моменту відправки. Якщо цього не відбулося, або одержувач відхилив переказ, то гроші повертаються на карту відправника. Відправник може повернути переказ, поки він не прийнятий одержувачем.»- Відзначили в прес-службі ВКонтакті.

Нова функція вже працює в настільній і мобільної версії «ВКонтакті», а також на Android і Windows Phone. На iOS її обіцяють додати пізніше разом з оновленням програми. Поки власники айфонів можуть отримувати перекази, але не відправляти їх.

vk-money-2

За словами прес-секретаря «ВКонтакті» комісії на виведення грошей немає, так як у більшості банків операція зарахування не обкладається стягненням. Таким чином, для власників карт Mastercard і Maestro операція перекладу є повністю безкоштовною.

««ВКонтакті» прагне надати користувачам зручний сервіс на кращих умовах. Цілі заробити на цій послузі у нас немає. Тому ми встановили мінімальну комісію на відправлення переказів з карт Visa, а комісію на відправлення переказів з карт Mastercard і Maestro обнулили в рамках спільної акції.»- Зазначив Євген Красніков, прес-секретар« ВКонтакте».

У «ВКонтакте» відзначають, що комісія для власників Visa «складається з декількох складових і розподіляється по ланцюжку від платіжної системи відправника до платіжної системи одержувача», але сама соціальна мережа частки в ній не отримує.

Джерело: TJ, ВКонтакте

Переглядів: 199 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: